Üyelerimiz

Bireysel Üyelerimiz

Üye Ol

Hemen Başvur

Tünelciliğin geleceğini takip etmek, gelişmelerden haberdar olmak için derneğimize üye ol

Bireysel Üyelerimiz

Üye No

Adı Soyadı

Çalıştığı Kurum

Üyelik Tipi

1 Nuh Bilgin İstanbul Teknik Üniversitesi Yönetim Kurulu Üyesi, Başkan
2 Hanifi Çopur İstanbul Teknik Üniversitesi Yönetim Kurulu Üyesi, Bşk.Yrd.
3 Cemal Balcı İstanbul Teknik Üniversitesi Yönetim Kurulu Üyesi, Sayman
4 Mücahit Namlı İstanbul Medeniyet Üniversitesi Bireysel
5 Yasin Torun Akated Bireysel
6 Fevzi Aksu Polisan Yönetim Kurulu Üyesi, Sekreter
7 Yunus Bakırdal Konyaaltı İnşaat Bireysel
9 Ali Yüksel Yapı Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi, Bşk.Yrd.
10 Sertaç Tokcan Bireysel
11 Hikmet Anıl Yazıcı Aga Enerji A.Ş. Bireysel
12 Utku Gümüş Aga Enerji Yönetim Kurulu Üyesi
13 Musa Erdoğan Cengiz-IC-İçtaş-Belen O.G. Bireysel
14 Murat Karaçay E-Berk Bireysel
15 Mustafa Yaşar Cengiz-IC-İçtaş-Belen O.G. Bireysel
20 Deniz Tumaç İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel
21 Emre Avunduk İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel
22 Mustafa Ömür Sür Yertaş Bireysel
26 Özgür Savaş Özüdoğru E-Berk Yönetim Kurulu Üyesi
27 Harun Otacı E-Berk Bireysel
28 Utku Gültekin Roxard AŞ Bireysel
29 Oktay Ekinci Devlet Su İşleri Bireysel
31 İbrahim Yaroğlu Devlet Su İşleri Bireysel
32 Cemil Demirer Devlet Su İşleri Bireysel
34 Emin Doğan Devlet Su İşleri Bireysel
35 Nur Korkmaz Devlet Su İşleri Bireysel
36 Türker Köymen Bekaert Bireysel
37 İsmail Mehmet Yerlikaya Bekaert Bireysel
38 Mustafa Uyar Bekaert Bireysel
39 Nazim Kahraman Devlet Su İşleri Bireysel
40 Ali Akgümüş Devlet Su İşleri Bireysel
41 Mehmet Akgün Devlet Su İşleri Bireysel
42 Mehmet Semih Şit Öğrenci (İst. Üniv.) Bireysel
43 Yücel Erdem Erer Mühendislik Müşavirlik A.Ş. Bireysel
44 Öner Yılmaz Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi
45 Doğan Talu Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi
46 Melih Dumlu Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
47 Muammer Çınar GYH Metrosu Yönetim Kurulu Üyesi
48 Oktay Çakmak İBB Anadolu Yakası Raylı Sis. Müd. Bireysel
50 Hasan Gerçek Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel
51 Nuri Ali Akçın Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel
53 Erdinç Demir Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi
54 Serdar Şavk Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
55 Murat Hızel Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
56 Cevdet Kurt Özgün Şirketler Grubu Bireysel
57 Oktay Rauf Basa İçtaş İnş. San. Ve Tic. A.Ş. Bireysel
60 Meriç Yetiş Özka İnşaat Bireysel
61 Şener Kahya Bireysel
62 Orhan Zeki Dilmen Özka İnşaat Bireysel
63 Mehmet Fatih Semiz Bireysel
64 Aykut Eren Özka-Kalyon Atıksu Tüneli İş Ort. Bireysel
65 Mehmet Han Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
66 Murat Şeker Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
67 İsmail Gündoğdu Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
69 Muhammed Yılmaz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel
70 Zeynep Eroğlu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel
71 Sinan Polat İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel
73 Mustafa Karakuş İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel
74 Levent Tüysüz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel
76 Osman Cihan Çiçekli İBB Anadolu Yakası Raylı Sis. Müd. Bireysel
77 İsmail Cihad San İBB Anadolu Yakası Raylı Sis. Müd. Bireysel
78 Hakan Mesci İBB Anadolu Yakası Raylı Sis. Müd. Bireysel
79 Volkan Kuruyer Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel
80 Seçkin Yarlıgaş Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel
81 Atakan Leventyürü Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel
82 Osman Sürmen Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel
83 Nail Akbulut Yüksel Proje Uluslar arası A.Ş. Bireysel
84 N. Ömer Bayraktaroğlu B-Yapı İnş. Ltd.Şti. Bireysel
85 Orhan Yenigün Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. Bireysel
86 Turgay Onargan Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Bölge Temsilcisi
87 Cemalettin Okay Aksoy Dokuz Eylül Üniversitesi Bireysel
88 Kerim Küçük Dokuz Eylül Üniversitesi Denetleme Kurulu Üyesi
89 Vehbi Özacar Dokuz Eylül Üniversitesi Bireysel
90 Ramazan Çomaklı Niğde Üniversitesi Bireysel
91 Mubin Ören Tünelmak Bireysel
93 Melike Yıldırım Tünelmak Denetleme Kurulu Başkanı
94 Kazım Yaşar Levent İksa Yapı Kimyasalları Bireysel
95 Osman Erdoğan İksa Yapı Kimyasalları Bireysel
96 Tuncer Bulut İksa Yapı Kimyasalları Bireysel
103 Musafa Akgül Bireysel
105 Raşit Altındağ Süleyman Demirel Üniversitesi Bireysel
106 Yıldırım Tan Özaydın İSKİ-YSE Yapı - NAS İnşaat Adi Ortaklığı Bireysel
107 Müge İnanır GeoGrup İnş. San. Ve Tic. AŞ. Bireysel
108 Gökhan Kara Ekol koz İnşaat Bireysel
109 Mustafa Akça Alarko Bireysel
110 Onur Kansu Alarko Bireysel
112 Şahin Keskiner WFT İnş. Bireysel
113 Serdar Ercan Limak-Age İnş., Arnavutluk Bireysel
115 Tuncay Arıcı NTF Bireysel
116 Feridun Büyükkırlı Ataç İnş. San. AŞ.-G. Hinteregger Söhre Baugesellschoft m.b.h. Bireysel
117 Evren Bakır Ataç İnş. Ve San. A.Ş. Bireysel
118 Mahmut Demir B. Ergünler Yol Yapı Ltd. Şti. Bireysel
119 Vedat Ocak Özaltın İnşaat A.Ş. Bireysel
120 Yavuz Selim Karakum Ekol Koz Mad. İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Bireysel
121 Kemal Yılmaz Keyzemin Müh. İnş. Ltd. Şti. Bireysel
122 Servet Demirdağ S.D.Ü Müh. Fak. Maden Müh. Bölümü Bireysel
123 Nazmi Şengün S.D.Ü Müh. Fak. Maden Müh. Bölümü Bireysel
124 Uğur Ateş STATKRAFT Bireysel
125 M.Demirhan Çelik Statkraft KKE. Bireysel
126 Mikail Güneşaçar Statkraft KKE. Bireysel
127 Yavuz Bekiroğlu Statkraft KKE. Bireysel
128 Ömer Fettahoğlu Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel
130 Hüseyin Akçal Tünelmak İş Mak. Ve Ekipmanları İmalatı Bireysel
131 Hakan Sevdi ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
132 R.Bora Oygür Bireysel
133 İsmail Hakkı Şık Bireysel
134 Eyüp Polat İBB Yapı İşleri Müdürlüğü Bireysel
135 Cihan Ersoy Bireysel
136 Olgun Esen Bireysel
137 Fatih Çatalbaş Zetaş Zemin Teknolojileri A.Ş. Bireysel
138 Bilgin Kuşcu Miralis Tünel Tek. Mak. San. Tic. Ltd. Bireysel
139 Rasim Berk Meray Miralis Tünel Tek. Mak. San. Tic. Ltd. Bireysel
141 Yıldıray Çelik İ.B.B. Raylı Sstem Müd. Bireysel
142 Ahmet Önal İ.B.B. Raylı Sstem Müd. Bireysel
144 Bahattin Bulut Albayrak İstanbul Ulaşım A.Ş. Bireysel
145 Onur Kılıç İstanbul Ulaşım A.Ş. Bireysel
147 Mehmet Bağırcı Darenhes Pembelik Barajı Bireysel
148 Mahmut Ragıp Turhan Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. Bireysel
149 Fatih Bektaş Projima Tünel A.Ş. Bireysel
150 Gökhan Suna Ege Asfalt Bireysel
151 Gökhan Sevim Duran Ege Asfalt Bireysel
152 Özcan Altunkaya Sigma A.Ş. - Borege İnş. Ltd. Şti. Bireysel
153 Hasan Aydın AHB AYDIN Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Bireysel
154 Aslan Kıranoğlu Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel
155 Mehmet Eşref Kurtoğlu İzmir Büyükşehir Belediyesi Bireysel
156 İbrahim Uslu Koçoğlu İnş. A.Ş. Bireysel
157 Abdullah Kürşat Erol NÖMAYG - Otoyol A.Ş. Bireysel
158 Abdi Yılmaz Limak İnşaat Bireysel
160 Veysel Salgıntaş Limak İnşaat Bireysel
161 Hüseyin Akan Karan Cengiz-Limak-Mapa Kolin İş. Ort. Bireysel
162 Bahtiyar Ünver Hacettepe Üniversitesi Bireysel
163 Ali Başpınar HİTİT İNŞ. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Bireysel
164 Muhammer Atasoy Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel
165 Ali Çebi CMA Ovit Bireysel
166 Mahmut Anlı CMA Ovit Bireysel
167 Onur Ülgen CMA Ovit Bireysel
168 Murat Okur Emay Müş. Bireysel
169 Mehmet İlker Bozlar Emay Müş. Bireysel
170 Baki Acil Cengiz Makyol ASL Bireysel
171 Mümin Baykan Nurol-Yüksel-Özka-Doruk A.O. Bireysel
172 Cüneyt Hüseyin Şentürk Nurol-Yüksel-YDA-Özka A.O. Bireysel
173 Gökhan Şimşek Çelikler Taah. İnş. San. A.Ş. Bireysel
174 Hasan Baştan Yertaş İnş. Bireysel
175 Mehmet Anar Yertaş İnş. Bireysel
176 Şahap Bülent Baydar Yertaş İnş. Bireysel
178 Alper Saraç Makyol İnş. A.Ş. Bireysel
179 Alper Öztürk Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Bireysel
180 Zeki Arslan Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Bireysel
181 Yavuz Palakcı Statkraft - Norveç Bireysel
182 Onur Metin Ekolkoz Maden İnş. Ltd. Şti. Bireysel
183 Ersan Taşçı Bireysel
187 Y. Gökhun Çetin Saudiarabian Airlines Bireysel
188 Ömer Özkök C.İ.B. Adi Ortaklığı Bireysel
189 Yavuz Bilgin EN-EZ İnşaat Bireysel
190 Cumhur Yılmaz EN-EZ İnşaat Bireysel
191 Muhammed Refik Kurtoğlu İBB Bireysel
192 Muhammet Fahri Topatan Zirkonyum Madencilik İnşaat Bireysel
194 Hüseyin Alp Güler Çelikler Holding Bireysel
196 Ercan Kesim Çelikler Holding Bireysel
197 Halil Akel Çelikler Holding Bireysel
198 Süleyman Karagüzel Cengiz İnşaat Bireysel
199 Gökhan Doğan Makyol İnş. A.Ş. Bireysel
200 Muharrem Tezcan Cengiz-Makyol ASL Ovit Tüneli Adi Ortaklığı Bireysel
201 Cemal Gülal Bireysel
202 Orkun Er Bireysel
203 Abdulgaffar Yetgin İstanbul Ulaşım A.Ş. Bireysel
204 Kıvanç Mirhan Dinçel Yüksel - Emay Adi Ortaklığı Bireysel
205 Murat Yıldırım İBB Bireysel
207 Abdullah Fişne İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel
209 Nadir Karahan Kartaş İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Bireysel
210 Muttalip Buyraz YSE Yapı - Çelikler Holding Bireysel
212 Abdullah Fettahoğlu Polat Elk. İnş. İth. İhr. A.Ş. Bireysel
216 Kıyasettin Hefer Yapı-Tek A.Ş. Bireysel
218 Önder Sayın ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
219 Ümit Kamil Uslu ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
221 Suat Ağırbaşoğlu ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
222 Suat Cengiz ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
225 Sedat Yüksel ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
226 Tural Pınarbaşı ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
227 Koray Uzun ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
228 Şeref Süzen ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
231 Aytaç Bozkurt ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
234 Emrah Özker Öztürk ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
238 Okan Yakan ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
239 Mehmet Ünlü ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
241 Zekiye Gamze Alış ERKOM Ltd. Şti. Bireysel
243 Mustafa Emre Ölmez Düzkar İnş. Bireysel
244 Taylan Demir Sigma-YDA-Makimsan-Burkay İş Ort. Bireysel
245 Mahmut Ulusoy Sigma-YDA-Makimsan-Burkay İş Ort. Bireysel
247 Hüseyin Doğan Düzkar İnş. Bireysel
248 Şamil Doğrusoy KKC MARMARARAY METRO PROJESİ Bireysel
249 Adil Kulakoğlu Alsim-Alarko Bireysel
250 Gündüz Ökten İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel
252 Suat Yıldız Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
253 Gurur Kalaycı Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
254 Hasan Karabiber Bireysel
255 Hasan Denek Melemoğlu İnş. Bireysel
256 Ferhat Kars Yüksel Proje Uluslar arası A.Ş. Bireysel
257 Mehmet Kamil Şani Yüksel Proje Uluslar arası A.Ş. Bireysel
258 Niyazi Şennazlı Fugrosial Ltd. Şti. Bireysel
259 Süleyman Bilge Parlak Fugrosial Ltd. Şti. Bireysel
260 Özcan Yılmaz Bireysel
261 Ülkü Ebru Yıldırım İBB Avrupa Yakası Raylı Sistem Müdürlüğü Bireysel
262 Mehmet Yağız inş. Taah. Ltd. Şti. Bireysel
263 Mesut Emre Aymir Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Bireysel
264 Omer Yeni BHP Australia Bireysel
265 Tevfik Hoş Dar Al Handasah (Vhair and Partners) Bireysel
266 Ayhan Koçbay DSİ Gn. Md. Bireysel
267 Selman Turan Bireysel
268 Serkan Akdemir IC - İçtaş Bireysel
269 Vahap Dilek IC - A Bireysel
270 Faraz Shoaee Sarbanghali MRA İnşaat Bireysel
271 Soner Ocak TUNGE PROJE Mühendislik Müşavirlik İnş. Ltd. Şti. Bireysel
272 Reşit Yücel Pilatin M. Kenan Kaya Müş. Ve Müh. Ltd. Şti. Bireysel
273 Süha Abık Geoma Yerbilimleri Araştırma Müh. Ve Dan. Ltd. Şti. Bireysel
275 Hakan Kırlıoğlu Feride Kırlıoğlu Patlayıcı Madde Ticareti Bireysel
276 Cumali Kaydu TCDD Yol Daire Başkanlığı Bireysel
277 Bahriye Yaman YMSK Joint Venture Bireysel
278 Saffet Aslan YMSK Joint Venture Bireysel
279 Mevlana Muhammed Alaloğlu YMSK Joint Venture Bireysel
280 Korhan Demir YMSK Joint Venture Bireysel
281 Timuçin Özbayır YMSK Joint Venture Bireysel
282 Önder Yeşilçimen TK Müşavir Mühendisler Bireysel
284 Şafak Karataş Biskon yapı A.Ş. Bireysel
285 Fahrettin Yıldırım TCDD Yol Daire Başkanlığı Bireysel
286 Ömer Akarsu İnelsan İnşaat Bireysel
287 Öncü Gönenç Yapı Merkezi Bireysel
288 Mustafa Başar Arıoğlu Yapı Merkezi Bireysel
289 Mehmet Hacıalioğlu STFA İnş. A.Ş. Bireysel
290 Gürkan Erdal Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü Bireysel
291 İbrahim Balaban Saudi Binladen Group - TDRS Bireysel
292 Taylan Karabay Bireysel
293 Hüseyin Işıl ALYSJ JV ( Gold Line Metro Project ) Bireysel
294 Abidin Türkay Ayten IGT Mühendislik Müşavirlik Bireysel
295 Murat Arslan Çözüm Enjksiyon Bireysel
296 Gökbora Akay Taisei Bireysel
297 Melih Algan Geoma Yerbilimleri Araştırma Müh. Ve Dan. Ltd. Şti. Bireysel
299 Koray Akçay Prota Mühendislik Bireysel
300 Evren Poşluk TCDD Bireysel
302 İsmail Bozanoğlu öğrenci (İst.Tek.Üni)) Bireysel
303 Merve Bulut İstanbul Teknik Üniversitesi (Öğrenci) Bireysel
304 Esin Şentürk İstanbul Teknik Üniversitesi (Öğrenci) Bireysel
305 Okan Su Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel
306 Hasan Ali Mahrebel Bostik Smart Adhesives / Çekomastik Bireysel
307 Korkut Möroy Yüksel Proje Bireysel
308 Zeynep Sertabipoğlu İstanbul Üni. Maden Müh. Bölümü Bireysel
309 Hasan Eker Gümüşhane Üniversitesi Bireysel
310 Niyazi Özgür Bezgin İstanbul Üniversitesi Bireysel
311 Reşat Ulusay Hacettepe Üniversitesi Bireysel
312 Tufan Dalkıran Altınok Müşavir Müh. Bireysel
313 Ahmet Şentürk Afyon Kocatepe Üniversitesi Bireysel
314 Ali Sarıışık Afyon Kocatepe Üniversitesi Bireysel
315 Orhan Güler Mersin Üniversitesi (öğrenci) Bireysel
316 Süleyman Kunter Kunt Mersin Üniversitesi (öğrenci) Bireysel
317 Pınar Güner Cantekinler Kordsa Global Bireysel
318 Levent Kurtuldu TK Müşavir Mühendisler Bireysel
319 Süleyman Ergut Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
320 Ferhat Şahinbaş Cengiz İnşaat Bireysel
321 Nuri Çaykun Alpaslan Yıldız Teknik Üniversitesi (Doç.Dr.) Bireysel
322 Olgay Yaralı Bülent Ecevit Üniversitesi Zonguldak Bölge Temsilcisi
323 Mehmet Özdemir Tunga Limited Bireysel
324 Talat Alp Bireysel
325 Melih Geniş Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel
326 Arif Halil Durukan DSİ 14. Bölge Bireysel
327 Erol Adıgüzel Zer Proje Mühendislik Bireysel
328 Onur Koç Karayolları 3. Bölge Müdürlüğü Bireysel
329 Deniz Akbay Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bireysel
330 Tamer Efe Süleyman Demirel Üniversitesi Bireysel
331 Adnan Doğuç öğrenci (İst.Tek.Üni)) Bireysel
332 Ela Güner öğrenci (İst.Tek.Üni)) Bireysel
333 Ali Aslanbaş Doğuş İnş., Riyad Metro Bireysel
334 İbrahim Atalay İSK Gen. Müd. Bireysel
335 Mustafa Korkanç Niğde Üniversitesi Bireysel
336 İsmail Güneş Bireysel
337 Neşe Özbek Bireysel
338 Bayezid Özden IGT Mühendislik Müşavirlik Bireysel
340 Tunç Çalık Trakkom Mak. İnş. Mad. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Bireysel
341 Aytuna Sayın Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü Bireysel
342 Hakan Çınar Bireysel
343 Ziya Karabulut Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. (Alko İnşaat) Bireysel
344 Cihat Harupçu Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. (Şahin Harita) Bireysel
345 Düzgün Eser Yılmaz Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Bireysel
346 Murat Uzun Bozkuşlar İnşaat Bireysel
347 Ceyhun Candaş Erbaş Bozkuşlar İnşaat Bireysel
348 Tuncer Akıncıoğlu Çelikler Holding / YSE Yapı Bireysel
349 Metin Yavuz Kuzey İnşaat A.Ş. Bireysel
350 Onur Soylu Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Bireysel
351 Murat Çıldır Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Bireysel
352 Turan Borak Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Bireysel
353 Evren BALAK Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. Bireysel
354 Cemalettin Şahin Bayburt Grup A.Ş. Bireysel
355 Hayri Çolaker Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Bireysel
356 M. Bülent Arıkan Zorgün İnşaat Bireysel
357 Savaşhan Genç Zorgün İnşaat Bireysel
358 Nevzat Umut Çelik Özgün Şirketler Grubu Bireysel
359 Güven Denek Melemoğlu İnşaat Ltd.Şti. Bireysel
360 Ahmet Oğuz Dikmen Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel
361 Hamit Onur Soysal Ölçek Mühendislik Ltd. Şti Bireysel
362 Erdoğan Kamacı Kamacı İnş. Mad. Ltd Bireysel
363 Ahmet Besim Ertem Tüprag Bireysel
365 Halil Murat Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel
366 Umut Alkaç Kamacı İnş. Mad. Ltd Bireysel
367 Saim Bahadır Ergener Atlas Copco Makine İml. A.Ş. Bireysel
368 Uğur Tunçer Bireysel
370 Erhan Ünlü Ertunnel Yönetim Kurulu Üyesi
371 Meriç Deyiş Sisray Ltd. Şti. Bireysel
375 Alper Ataç Aga Enerji A.Ş. Bireysel
376 Kaan Yavuz Ünal Akpınar A.Ş. Bireysel
377 İlhan Tosun Bireysel
378 Enver Yavuz Sırmalı Nurol-Yüksel-Özka YDA İş Ort. Bireysel
379 Rohola Hasanpour Bireysel
380 Yüksel Bozbaş Özgün Şirketler Grubu Bireysel
381 Erkan Özkan Afyon Kocatepe Üniversitesi Bireysel
382 Erhan Kömürcüoğlu Aksu İnşaat Bireysel
383 Aşkın Atacan Yapı Merkezi Bireysel
384 Anıl Eroğlu Özkar İnşaat Bireysel
385 Murat Erbaş SPI FiberForce Makro Fiber Industry Bireysel
386 Murat Sarıdede Çelikler Holding Bireysel
387 Sinan Acun Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Bireysel
388 Ataç Başçetin İstanbul Üniversitesi Bireysel
389 Alaettin Kılıç İstanbul Üniversitesi Bireysel
390 Hamit Aydın Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel
391 Ahmet Özarslan Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel
392 Mehmet Altuğ Onaran Turyat İnşaat Bireysel
393 Tuğçe Köse Emay Müş. Bireysel
396 Sebahattin Çıtır Emay Müş. Bireysel
397 Mutlu Yücel Emay Müş. Bireysel
398 Ekin Köken Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel
399 Utku Sakız Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel
400 Ömer Faruk Çapar Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel
401 Çağrı Aldı Bireysel
402 Muhammet Akkaş Hema Endüstri A.Ş. Bireysel
403 Sadullah Okumuş Bireysel
404 Cenk Gümüş Altınok Müşavir Müh. Bireysel
407 Kebire Kel MTA Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü Bireysel
408 Bora Arslan Geodizayn Proje Mühendislik Müşavirlik Bireysel
409 Ezgi Gülbar Geodizayn Proje Mühendislik Müşavirlik Bireysel
410 Fatih Taşyılmaz Projima İnşaat A.Ş. Bireysel
411 Hürriyet Akdaş Eskişehir Osmangazi Üniv. Bireysel
412 Erdem Hidayetoğlu Makyol İnş. A.Ş. Bireysel
413 Fethi Can Köse Makyol İnş. A.Ş. Bireysel
414 Erdem Altaş Makyol İnş. A.Ş. Bireysel
415 Deyvi Akkriş Atlas Copco Makine İml. A.Ş. Bireysel
416 Hayrettin Baysal DSİ 3. Bölge Müdürlüğü Bireysel
417 Sare Ayça Çimen Bireysel
418 Emre Meriç Üniarge Bireysel
419 Hasan Karataş ICC-Grup İnş. Tic. Ltd. Şti. Bireysel
421 Doğancan Aydoğmuş Bireysel
422 Barış Berberoğlu Bireysel
423 Ahmet Koyun Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Bireysel
424 Mithat Kabaali Bireysel
425 Ahmet Hamdi Deliormanlı Dokuz Eylül Üniversitesi Bireysel
426 G. Gülsev Uyar Hacettepe Üniversitesi Bireysel
427 İbrahim Çavuşoğlu Gümüşhane Üniversitesi Bireysel
429 İbrahim Ataöz ICA - İçtaş - Astaldi Ortaklığı Bireysel
430 Numan Balaban Ege Grup İnş. Ltd. Şti. Bireysel
432 Ali Kuleli Akfen İnş. A.Ş. Bireysel
433 Halil Yıldız İBB Anadolu Yakası Raylı Sis. Müd. Bireysel
435 Kıvanç Aktan Zitron Türkiye Bireysel
437 Bahadır Batır TCDD Bireysel
438 Gökhan Göksel Bireysel
439 Uğur Gani Sincar Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
440 Mustafa Tolga Öner Emay Müş. Bireysel
441 Emrah Şimdi STFA İnş. A.Ş. Bireysel
442 Berke Bayraktar Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
443 Şevket Deveci Esa İnş. Bireysel
444 Mehmet Uran Cengizler Yol yapı A.Ş. Bireysel
445 İlyas Bekçi Ecetur İnş. Bireysel
446 Fatih Kara YSE Yapı - NAS İnş. Bireysel
447 Enes Kayahan Kalyon İnş. Bireysel
449 Seyfullah Ekiz TBM-CUTTERS Bireysel
450 Asaf Bulut Ekol Koz. Madencilik Bireysel
451 Mehmet Şahin Duymuş HİTİT İNŞ. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Bireysel
452 Sercan Güz HİTİT İNŞ. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Bireysel
455 Yusuf Tatar GCF-Peker İş Ort. Bireysel
456 Cem Sağdıç GÜLERMAK Bireysel
457 Ali Bayrak Altınok Müşavir Müh. Bireysel
458 Ahmet Uçar Altınok Müşavir Müh. Bireysel
460 Engin Hoş Doğuş-Gülsan Ort. Bireysel
461 Emre Balcıoğlu OTOYOL A.Ş. /NÖMAYG Bireysel
462 Necat Arıbaş Dağcan İnş. A.Ş. Bireysel
463 Orkun Kantarcı Şırnak Üniv. Maden Müh. Böl. Bireysel
464 Nurettin Demir Gama Nurol İş Ort. Marmaray BC1 Projesi Bireysel
465 M. Bülent Gama Nurol İş Ort. Marmaray BC1 Projesi Bireysel
467 Birol Akpınar Ünal Akpınar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi
468 Ahmet Özkan Ünal Akpınar İnşaat Bireysel
472 Taylan Özgür Ergen ICA - 3. Boğaz Köprüsü Projesi Bireysel
473 Furkan Hamza Harputlugil Bireysel
475 Metin Geyik Çiftay İnş. Bireysel
476 Tahir Talu Ayson Geoteknik ve Deniz İnş. A.Ş. Bireysel
477 Dursun Tekiner Petek Proje Müh. Müş. A.Ş. Bireysel
478 Barış Duman İntekar Bireysel
479 Arif Budak Kemerli Metal Bireysel
481 Volkan Balcı Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Bireysel
482 Türker Şenyurt Yapı Merkezi Bireysel
483 Turgut Yıldırım DSİ Gn. Md. Bireysel
486 Can Polat Bireysel
487 Enver Koç Yapıray Demiryolu A.Ş. Bireysel
489 Elif Acar Gülen Danışmanlık Bireysel
490 Onur İnal Bireysel
491 Bayram Arif Bayraktar BEREKET ENERJİ ÜRETİM A.Ş Bireysel
492 Erhan Güvenel Saudi Binladen Group - TDRS Bireysel
493 Samet Erat Bireysel
494 Berzan Sulduk Bireysel
495 Erkan Murat Erdoğan Soa İş. Ort. Bireysel
496 Uğur altay Akad İnş. Bireysel
498 Pınar Caniş İSKİ Genel Müd. Atıksu İnşaat Daire Bşk. Bireysel
499 Temel Öztürk Kolin İnş. Kırıkkale YHT Şantiyesi Bireysel
500 Asuman Cici Yapı Merkezi Avrasya Tüneli Şantiyesi Bireysel
501 Osman Yiğit Hançer Yapı Merkezi Avrasya Tüneli Şantiyesi Bireysel
502 Akın Çelik Bireysel
504 Efe Ünal AIRONN Havalandırma Bireysel
505 Sina Kiziroğlu Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel
506 Atila Demiröz Selçuk Üniv. Bireysel
507 Barış Yağarer Egemen Maden ve Restorasyon Bireysel
508 Murat Toksöz Projima Tünel İnş. Bireysel
510 Burak Gürkan Emay Müş. Bireysel
511 Sahand Tolouei Bireysel
512 Murat Mercan Armosan Sıcak Çekme Dikişsiz Boru San. Tic. A.Ş. Bireysel
513 Murat Tufanoğlu Tufanoğlu Demir-Çelik Bireysel
514 U. Tarik Namlı Bireysel
515 Erkan Saraç Tekyön Tünel Tek. İnş. Bireysel
519 Mücahit Kablan Altay OSGB Bireysel
520 Metin Çulfaz NÖMAYG - Otoyol A.Ş. Bireysel
521 Atakan Süler NÖMAYG - Otoyol A.Ş. Bireysel
522 Burak Ekmen NÖMAYG - Otoyol A.Ş. Bireysel
523 Zafer Güneş NÖMAYG - Otoyol A.Ş. Bireysel
524 İzzet Dilli Şenbay-Öztaş-Albayrak İş Ort. Kartal-Kaynarca Metrosu Bireysel
525 Ali Çolak Şenbay-Öztaş-Albayrak İş Ort. Kartal-Kaynarca Metrosu Bireysel
526 Gülten Şakar Şenbay-Öztaş-Albayrak İş Ort. Kartal-Kaynarca Metrosu Bireysel
527 Gökalp Abanoz Şenbay-Öztaş-Albayrak İş Ort. Kartal-Kaynarca Metrosu Bireysel
528 S. Göksu Akkaya İyidiker Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel
529 Neşe Kılıç Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü Bireysel
530 Ömer Ündül İstanbul Üniversitesi Bireysel
531 Aydın Shaterpour Mamaghani İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel
532 Ahmet Semih Deniz Yertaş İnş. Bireysel
533 Ayşen Erten Eti Maden İşl. Gn. Müdürlüğü Bireysel
534 Dağıstan Vayiç Emon Yapı İnş. Bireysel
535 Yaşar Çevik Sargın İnş. Bireysel
536 Taner Başkıran Sargın İnş. Bireysel
537 Volkan Fırtana Sargın İnş. Bireysel
539 Ulaş Eren Kaya Yol Yapımı ? Bireysel
540 Mustafa Sakallı Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
541 Necmettin Akgün Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
544 Hamdi Akçakoca Dumlupınar Üniv. Maden Müh. Böl. Bireysel
545 Mehmet Atar Vanuatu Fahri Konsolosluğu Denetleme Kurulu Üyesi
546 Ayhan Demirel Öğrenci (Ort.Tek.Üni.) Bireysel
547 Cihan Doğruöz Dumlupınar Üniv. Maden Müh. Böl. Bireysel
548 Kerim Kıvanç Öncü DKE Mühendislik Bireysel
549 Murat Bülbül Akfen İnş. A.Ş. Bireysel
553 Sunay Beyhan Dumlupınar Üniv. Maden Müh. Böl. Bireysel
554 Orhan Volkan Erol ICT İnşaat Bireysel
555 Ali Kaan Kolbaşı ICT İnşaat Bireysel
556 Üzeyir Ersen Ayaz YSE Yapı - NAS İnş. Bireysel
558 M. Salih Alkan Enka İnş. Bireysel
560 Hakan Kalender Eti Bakır Bireysel
561 Mustafa Çoğalan Yertaş İnş. Bireysel
562 M. Eşref İnal DSİ 10. Bölge Bireysel
563 Ömür Gökhan Polat UBM Müşavirlik Bireysel
564 Ali Ünsal Özkar İnşaat Bireysel
565 Yalçın Yılmaz Titan Makine Bireysel
567 Yücel Güç KGM Bireysel
568 Mustafa Özdemir Özkar İnşaat Bireysel
569 Uğur Karaman Doğuş-Gülsan Ort. Bireysel
570 Şerafettin Bozkurt Yertaş İnş. Bireysel
572 Mustafa Ayhan Dicle Üniversitesi Bireysel
573 Semih Şahin Sargın İnş. Bireysel
574 Taylan Özkaya Esa İnş. Bireysel
575 İlker Anman Esa İnş. Bireysel
576 Alican Kurşun Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
577 İsmail Alptürk Eskikurt Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
579 Gültekin Gülle Esa İnş. Bireysel
580 Serkan Ali Şanlı Fermanoğlu İnş. Bireysel
581 Latif Işık Bireysel
582 Nil Güvel B-Ergünler Yol Yapı A.Ş. Bireysel
583 Temel Turgutoğlu B-Ergünler Yol Yapı A.Ş. Bireysel
584 Adnan Yazıcı Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel
585 Hanife Akkaya Ento Madencilik İnş. Bireysel
586 Murat Akyıldız Eser Makina Bireysel
587 Hüseyin Düzgün Düzkar İnş. Bireysel
588 Mehmet Sırat Koç Moya Tünel Ekipmanları Bireysel
589 Arif Arga Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel
593 Soner Baydar ZORGÜN İNŞAAT Bireysel
594 Gürkan Emirzeoğlu ÖZCE İNŞAAT Bireysel
595 Timuçin Hergül Megazemin Ltd. Bireysel
597 Dursun Erik Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel
599 Battal Yalçın Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel
600 Yasemin İpek Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel
604 Gülay Yercel Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel
606 Devrim Günak Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel
607 Serdar Tiryaki TTS Uluslararası Müh. Mim. Ltd. Şti. Bireysel
608 Serhat Acar TTS Uluslararası Müh. Mim. Ltd. Şti. Bireysel
609 Eren Akdaş TTS Uluslararası Müh. Mim. Ltd. Şti. Bireysel
610 Furkan Atalay TTS Uluslararası Müh. Mim. Ltd. Şti. Bireysel
611 Bülent Koçak TTS Uluslararası Müh. Mim. Ltd. Şti. Bireysel
612 Serhat Yeşilyurt İçtaş-Astaldi Ort. Bireysel
613 Murat Fatih Sezer İçtaş-Astaldi Ort. Bireysel
614 Tolga Çağlar Melemoğlu İnş. Bireysel
615 Hacı Duran Murat Melemoğlu İnşaat Gıda Petrol Ürünleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. Bireysel
616 Serkan Arslan Şenbay-Öztaş-Albayrak İş Ort. Bireysel
617 Yalçın Uzun Kartaş İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Bireysel
618 Tülay Çinar Gülermak Metro Ort. Bireysel
619 Cemal Burak Türker Gülermak Metro Ort. Bireysel
621 İlhan İnsan Zihni Üstün Oğulları İnşaat Bireysel
622 Selim Rıdvan Güngör Mesa Mesken Bireysel
623 Rıza Aydın Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel
625 Ali Timurhan Güç EMAK FAN Bireysel
626 Halil Devrim Öner EMAK FAN Bireysel
627 Kübra Öner EMAK FAN Bireysel
630 İlker Akbaba Nuhoğlu A.Ş. Bireysel
631 Abdülhalim Bilgin Devlet Su İşleri Bireysel
632 Deniz Günbay Projima Tünel İnş. Bireysel
633 Bülent Bakırcı Avrasya 2 İnşaat Bireysel
634 Sair Kahraman Hacettepe Üniversitesi Bireysel
635 Selçuk Girgin Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
636 Ahmet Varol Emay Müş. Bireysel
637 Cehdi Yıldırım Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel
638 Uğur Güneş ESA İnş. Bireysel
639 Kürşat Savaş Delice Emay Müş. Bireysel
640 Eser Tokmak Projima Tünel İnş. Bireysel
641 Naci Ekinci H.C.G. İnşaat Bireysel
642 Martin Forhaug Team Forhaug AB Bireysel
643 Seren Kahveci ZORGÜN İNŞAAT Bireysel
644 Seyfettin Atmaca Mensaş Zem. Müh. Taah. Ltd. Bireysel
645 Mavi Akyüzoğlu Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel
646 Görkem Tunca Mega Müh. Bireysel
647 Ali Hilmi Volkan Özdemir AGM Müh. Bireysel
648 Nuray Tokgöz İstanbul Üniversitesi Bireysel
649 Ayşegül Mutlu Ökmen Duayen Yapı Makine Kimya San. Bireysel
650 Sami Enis Arıoğlu ALYSJ JV Bireysel
651 Hande Koç Optim-Prokon İş Ort. Bireysel
652 Serhat Başgül Bireysel
653 İhsan Özkan Selçuk Üniv. Bireysel
654 Mehmet Kemal Gökay Selçuk Üniv. Bireysel
656 Yavuz Polat Dağcan İnş. A.Ş. Bireysel
657 Fırat Aksu Emay Müş. Bireysel
659 İsmail Kocaer Minova CarboTech GmbH, Germany Bireysel
660 Baran Fidan Emay Müş. Bireysel
661 Sadi Demirci Öğrenci (DPU) Bireysel
662 İlke İçöz Piramida İnşaat Bireysel
664 Rüstem Aksu Aksu İnşaat Bireysel
665 Uğur Aksu Ura Tünelcilik Bireysel
666 Umut Aksu Ura Tünelcilik Bireysel
667 Emre Ünal ÖZKA İNŞAAT A.Ş. Bireysel
668 Semih Canpolat Bayburt Grup A.Ş. Bireysel
669 Sedat Dinçöz HİTİT İNŞ. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Bireysel
670 Ersin Beylik Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel
671 Halil Kaçmaz Paldet Dağdelen Adi Ort. Bireysel
673 Burak Aydoğan Gülermak Bireysel
674 Cihan Tunoğlu E-Berk Makine Bireysel
675 Zafer Saygılı Aga Enerji A.Ş. Bireysel
676 Cebrail Kaya Kayaoğlu İnş. Bireysel
677 Barış Baran Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
678 Zafer Güçlücan Bireysel
679 Hasan Behçet Topkara Bireysel
681 Abdul Kadir Ceviz Aga Enerji A.Ş. Bireysel
682 Saygın Kolaşinli Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
683 Özgür Yetkin Ergün HİTİT İNŞ.MAD.SAN.ve TİC. LTD. ŞTİ. Bireysel
684 Soner Akman Bayburt Grup A.Ş. Bireysel
685 Tuncay İlaf Kalyon inşaat Bireysel
686 Ali Nazım Çatori Kalyon İnş. Bireysel
687 Aziz Erim Projima Tünel İnş. Bireysel
688 Gürkan Öntemel Projima Tünel İnş. Bireysel
689 Cenk Balmumcu Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel
690 Ülkü Kalaycı İstanbul Üniversitesi Bireysel
692 Yasin Doğan Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
693 Mehtap Aydın Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
696 Mehmet Burkay Sarı Seda İnş. Bireysel
698 Mevce Ecem Ergun Sargın İnş. Bireysel
699 Süleyman Kırışman Demirkıran Madencilik Bireysel
700 Tuncer Kırbaş BMS HYUNDAI EVERDIGM, Beton Makina Servis Ltd. Şti Bireysel
701 Hüseyin Erkan İnal Bayburt Grup A.Ş. Bireysel
703 Bahattin Karaca KEM-P Elektrik Motor Bireysel
704 Kamil Aydın ZORGÜN İNŞAAT Bireysel
705 Özgür Yurtaydın HERRENKNECHT Bireysel
706 Hasancan Tuğsat Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
707 Erhan Talu Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
708 Ahmet Bardak Aga Enerji A.Ş. Bireysel
709 Koray Yüksel Aga Enerji A.Ş. Bireysel
711 Orhan Arpa Türkcan Yapı Bireysel
714 Mehmet Ali Berk Emay Müş. Bireysel
715 R. Fatih Tepehan Emay Müş. Bireysel
716 Emel Alataş Emay Müş. Bireysel
717 Hakan Şener Akad İnş. Bireysel
718 Orçun Saltık YDA-Sigma-??-?? İş Ort. Bireysel
719 Ahmet Erdinç Balaban Emay Müş. Bireysel
722 Recep Karataş Melemoğlu İnş. Bireysel
723 Bora Öğütlüler Bireysel
724 Ertuğrul Gökçeli Gülermak YSE Adi Ortaklığı Bireysel
725 Dönmez Çiftci DSİ 5. Böl. Müd. Bireysel
726 Cemal Samur Geonet Müş. Müh. Bireysel
727 Fuat Özmet ARS Geoteknik Müş. Bireysel
728 Mustafa Öztürk E-Berk Makine Bireysel
729 Orhan Esat İnanır Geogrup İnş. San. Ve Tic. AŞ. Bireysel
730 Ufuk Çatalkaya Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
731 Berivan Yağız Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
733 Emirhan Selçuk Yüksel-Emay Adi Ort. Bireysel
734 Burak Küçük Bireysel
735 Muhammet Taha Genç Bireysel
736 Mehmet Ali Sarıkaya Bireysel
737 Levent Ali Kılıçoğlu Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
738 Taylan Acılıoğlu Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
739 Şamil Şen İstanbul Üniversitesi Bireysel
740 Sercan Baş Penatrade Bireysel
741 Tarkan Sezgin E-Berk Makine Bireysel
742 Davut Özmen Emon Yapı İnş. Bireysel
743 Süleyman Can Aygüneş Emon Yapı İnş. Bireysel
744 Gürhan Güneş Emon Yapı İnş. Bireysel
745 Recep Bolat Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel
746 Oğuz Erdir Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel
747 A. Umut Özay Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel
748 Sabri Koray Dikyar Ergünler İnş. Bireysel
749 Burak Aydın ZORGÜN İNŞAAT Bireysel
750 Dinçer Mete WSP / Parsons Brinckerhoff Bireysel
751 Metin Bilgin Yüksel-Emay Adi Ort. Bireysel
752 İrfan Serkan Binen Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
756 Kadir Tellioğlu Pena Bireysel
757 Sertaç Akkaya Zorgün İnşaat Bireysel
758 Özgür Aycil Bireysel
759 Yahya Kemal Kılınç E-Berk Makine Bireysel
760 Sercan Yassı Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
761 Yıldıray Burnaz Fermanoğlu İnş. Bireysel
762 Mustafa Subaşı Zorgün İnşaat Bireysel
763 Buğrahan Tuncel Açılım İnşaat Bireysel
767 Süleyman Duman Emay Müş. Bireysel
768 Sinem Esen Emay Müş. Bireysel
769 Cansu Çolak Emay Müş. Bireysel
770 Uğur Çelik Emay Müş. Bireysel
771 İlker Karahan Emay Müş. Bireysel
772 Hasan Anaç Emay Müş. Bireysel
773 Aslıhan Yılmaz Emay Müş. Bireysel
774 Ayhan Şafak Kaçar Albayrak İnş. Bireysel
775 Mehmet Sonuç SBG-İDRS Suudi Arabistan Bireysel
776 Yasemin Lopçu İzmir BB Bireysel
777 Aykut Afyoncu İzmir BB Bireysel
778 Ferdağ Tekin Çakmak İzmir BB Bireysel
779 Gülay Uysal Akın İzmir BB Bireysel
783 Serkan Özhan İşgören Erg İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. Bireysel
784 Y. Selim Özdemir Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
785 Yasin Kahraman Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
786 Selami Işık Yüksel Proje Bireysel
787 Ahmet Mutluay İC İÇTAŞ San. Taah. AŞ Bireysel
788 Fikret Mirzaoğlu TİTAN MAKİNE Bireysel
789 Mehmet Emin Ünver TİTAN MAKİNE Bireysel
790 Volkan Çiçek TİTAN MAKİNE Bireysel
791 Murat Polat Dağcan İnş. A.Ş. Bireysel
793 Ufuk Altıntaş K.Ö.C.M. Ortaklığı Bireysel
794 Fatih Mimaroğlu K.Ö.C.M. Ortaklığı Bireysel
795 Ahmet Asım Can Mardin Türkmin Madencilik Bireysel
796 Gürkan Akar Özka İnşaat Bireysel
797 Mustafa Zekeriya Önümlü EN-EZ İnşaat Bireysel
798 Nazife Erarslan Adana Bilim ve Tek. Üniv. Bireysel
799 Barış Hasançebi Hidrodizayn Bireysel
800 Cengiz Furtana Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
802 Fatih Dilber Projima Tünel İnş. Bireysel
803 Okan Doğan Esen Madencilik Bireysel
804 Erim Güçlü Bireysel
805 Mustafa Burak Okkerman Bireysel
807 Serhat Kaya Şenbay-Kolin-Kalyon Metro Ort Bireysel
808 Yunus Köstak Şenbay-Kolin-Kalyon Metro Ort Bireysel
809 Musa Çetin Şenbay-Kolin-Kalyon Metro Ort Bireysel
810 Yunus Emre Kavuran Şenbay-Kolin-Kalyon Metro Ort Bireysel
811 Mustafa Yapkaç DSİ Bireysel
812 Kamer Taş KGM 15. Bölge Müd. Bireysel
813 Engin Önder Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
815 Koray Koçyiğit Emay Müş. Bireysel
816 Salih İslamoğlu Emay Müş. Bireysel
817 Ümit Çakmak ÖZCE İNŞAAT Bireysel
818 Zafer Başesgioğlu B. Ergünler Yol Yapı Ltd. Şti. Bireysel
819 Ömer Faruk Gümrükçü CMA-OVİT Ort. Bireysel
820 Deniz Göçen Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel
821 Mehmet Erdem Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
822 Seçkin Özdemir Türkcan Yapı Bireysel
823 Yiğit Gençay Alsim Alarko Bireysel
824 Volkan Güngör Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
825 Eyüpcan Dinçol Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel
826 Ali Dağlı Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel
827 Egemen On Seza- Açılım Insaat Bireysel
828 Salih Dinçer Emay Müş. Bireysel
829 Zafer Uğurlu TÜNSAN YAPI Bireysel
830 Barış Demirci Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel
831 Taner Kalakcı Şenbay-Kolin-Kalyon Metro Ort Bireysel
832 Burak Eren Şenbay-Kolin-Kalyon Metro Ort Bireysel
833 Serkan Önder Alsim Alarko Bireysel
834 Numan Özal Doğan Makyol İnş. A.Ş. Bireysel
835 Sait Selman Şeref Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel
836 Ömer Işıldak Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
837 Mücahit Kartal K.Ö.C.M. Ortaklığı Bireysel
838 Vahit Çetin K.Ö.C.M. Ortaklığı Bireysel
839 Melih Kocagil Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
840 Hakan İşler Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
841 Mertcan Sarı Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel
842 Mete Uğur Gülermak Bireysel
843 İbrahim Halil Fincan Kalyon İnş. Bireysel
844 Murat Gürgen Hilti Bireysel
845 Ömer Patan Bireysel
846 Erdoğan Esgin STY İnş. Bireysel
847 Sedat Demir K.Ö.C.M. Ortaklığı Bireysel
848 Ali Dohman K.Ö.C.M. Ortaklığı Bireysel
849 Razi Erdi Yılmaz Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel
850 İbrahim İnanç Aşkan Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel
851 Aybüke Sultan Gündoğdu ÖZCE İNŞAAT Bireysel
852 Ayşe Ecehan Hanlıoğlu TCDD Bireysel
853 M. Murat Hanlıoğlu Duyes Lmt. Şti. Bireysel
855 Mehmet Çığla Western Australian School of Mines Bireysel
856 Hamit Doğan Aga Enerji A.Ş. Bireysel
857 Mehmet Oğulcan Tunç Öğrenci (İTÜ) Bireysel
858 Hasan Çatlakkaya Biskon yapı A.Ş. Bireysel
859 Ezgi Algur Tezman Mühendislik Bireysel
860 Soner Can Fugro-Sial Bireysel
861 Yunus Emrah Halezeroğlu Aga Enerji A.Ş. Bireysel
862 İrfan Çevik Sargın İnş. Bireysel
863 Emrah Öztürk Kalyon-Kolin-Cengiz Ort. Bireysel
864 Şahin Zerdeşt Aslan Şenbay-Kolin-Kalyon Metro Ort Bireysel
865 Mehmet Ali Keleşoğlu Kolin-Kalyon-Şenbay Ort. Bireysel
866 Ahmet Çimen ANT İnşaat Bireysel
867 Taylan Gonca Öğrenci (İTÜ) Bireysel
871 Çiğdem Özkan EUCLID EGE Yapı Kimyasalları Bireysel
872 İsmail Çil EUCLID EGE Yapı Kimyasalları Bireysel
873 Fadim Büşra Ünsal Özdemir EUCLID EGE Yapı Kimyasalları Bireysel
874 Haşim Duru Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel
875 Murat Ersin Tatar Ofkar Madencilik Bireysel
876 Melis Esra Karasu TTK Bireysel
878 Hakan Kıran Ersomak Makine Bireysel
879 Bayram Mustafa Emen Demir Madencilik Bireysel
880 Onur Kuşcu Güçlü İnşaat Bireysel
881 Özgün Demir Özka İnşaat Bireysel
882 Muzaffer Adatepe Özka İnşaat Bireysel
883 Rıza Sağlam Şenbay-Kolin-Kalyon Metro Ort Bireysel
884 Kansu Gönen ASL İnşaat Bireysel
885 Volkan Kırışoğlu Bayburt Grup A.Ş. Bireysel
886 Ufuk Akgün İştar İnşaat Bireysel
887 Vedat Küçük Hitit İnşaat Madencilik Bireysel
888 Doğancan Geçmez Taşyapı İnşaat Bireysel
889 Turan Bağatur Taşyapı İnşaat Bireysel
890 Deniz Servi Taşyapı İnşaat Bireysel
891 Selim Akyıldız Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel
892 Emircan Özmek Öğrenci (İTÜ) Bireysel
893 Ömer Comba Bireysel
894 Alper Ünal UBM Müşavirlik Bireysel
895 İsmail Solak Bireysel
896 Tayfun Erduvan Çelikler Holding Bireysel
897 Emre Toro Emay Müş. Bireysel
898 Hilmi Artan Bireysel
899 Serkan Durdubaşoğlu Tünelmak Bireysel
900 Miraç Can Yıldırım Tünelmak Bireysel
901 Erman Kurt İçtaş - Astaldi Bireysel
902 Seyhan Satılmış İçtaş - Astaldi Bireysel
903 Tuğrul Şener Gülermak - Kolin - Kalyon Bireysel
904 Zabit Şimşek Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel
905 Mehmet Eren Emiroğlu Grup İnşaat Bireysel
906 Hüseyin Daşcı Yapıyol Madencilik A.Ş. Bireysel
907 Atakan Örer TTK (Karadon Tim Tahlisiye Servisi) Bireysel
908 Öner İsmail Günaydın BYD Bireysel
909 Engin Yalçın Taşyapı İnşaat Bireysel
910 Ali Osman Düzarat Özka İnşaat Bireysel
911 S. Can Kutluay Gülermak - YSE Adi Ortaklığı Bireysel
912 Tayyar Tekin Biskon Yapı / İntekar Bireysel
913 Taylan Bozdoğan Biskon Yapı / İntekar Bireysel
914 Suat Yurtsever Özkar İnşaat - Özdoğan Grup Bireysel
915 Ertan Er Söğüt / YDA Ortaklığı Bireysel
916 Alihan Çiftçi Kızılırmak İnşaat Bireysel
917 Şafak Ataç İntekar Yapı Bireysel
920 Emre Elmacı B. Ergünler Yol Yapı A.Ş. Bireysel
921 Enes Uçar Altınok - Apco Müşavirlik Bireysel
922 Ufuk Çalışkan İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel
923 Ömer Onur Hancıgaz Kolin-Kalyon-Cengiz Bireysel
924 Aygül Alper Kolin-Kalyon-Cengiz Bireysel
925 Songül Coşar Akay Kolin-Kalyon-Cengiz Bireysel
926 Turgay Çelikel Politeknik AB Bireysel
927 Mustafa Türker Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. Bireysel
928 İbrahim Kafa E-Berk Makine Bireysel
929 Kadir Yıldız Metrotim Ölçüm Ekipmanları Bireysel
930 Mehmet Yıldırım Gülermak - YSE Adi Ortaklığı Bireysel
931 Uğur Deniz Enka İnşaat Ve Sanayi A.Ş. Bireysel
936 Muhammet Baki Çolak Sargın İnşaat Bireysel
937 Gökmen Taşdelen Bireysel
939 Merve Şahin Yapı Merkezi Bireysel
940 Yasemin Bozkurt Prodek Fan Sistemleri Bireysel
941 Kemal Doğan Konya Teknik Üniv. Maden Böl. Bireysel
942 Sertaç Dündar Konya Teknik Üniv. Maden Böl. Bireysel
943 Nevzat Doğukan Karabiberoğlu Bireysel
944 Kerim Aydıner KTÜ Maden Müh. Böl. Bireysel
945 Başak Bora .0 Bireysel
948 Baki Ömer Furat Bireysel
949 Dilek Çam Tümaş Bireysel