Kişisel ve Kurumsal Üyelerimiz

Üye No Adı Soyadı Çalıştığı Kurum Üyelik Tipi
1 Nuh BİLGİN İstanbul Teknik Üniversitesi Başkan
2 Hanifi ÇOPUR İstanbul Teknik Üniversitesi Başkan Yardımcısı
3 Cemal BALCI İstanbul Teknik Üniversitesi Sayman
4 Mücahit NAMLI İstanbul Medeniyet Üniversitesi Başkan Yardımcısı
5 Yasin TORUN

Torencon Ltd.

Bireysel Üye
6 Fevzi AKSU Polisan Kimya Sekreter
7 Yunus Bakırdal Konyaaltı İnşaat Bireysel Üye
8      
9 Ali Yüksel Yapı Merkezi YK Üyesi
10 Sertaç Tokcan Cengiz-IC-İçtaş-Belen O.G. Bireysel Üye
11 Hikmet Anıl Yazıcı Aga Enerji A.Ş. Bireysel Üye
12 Utku Gümüş Aga Enerji A.Ş. YK Üyesi
13 Musa Erdoğan Cengiz-IC-İçtaş-Belen O.G. Bireysel Üye
14 Murat Karaçay E-Berk Bireysel Üye
15 Mustafa Yaşar Cengiz-IC-İçtaş-Belen O.G. Bireysel Üye
16      
17      
18 YAPI MERKEZİ (Oğuz Ayırga) YAPI MERKEZİ KURUMSAL ÜYE
19 TÜNELMAK (Haydar Yıldırım) TÜNELMAK KURUMSAL ÜYE
20 Deniz Tumaç İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel Üye
21 Emre Avunduk İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel Üye
22 Mustafa Ömür Sür Yertaş Bireysel Üye
23      
24 E-BERK (Harun Otacı) E-BERK KURUMSAL ÜYE
25 BEKAERT (Türker Köymen) BEKAERT KURUMSAL ÜYE
26 Özgür Savaş Özüdoğru E-Berk Yönetim Kurulu Üyesi
27 Harun Otacı E-Berk Bireysel Üye
28 Utku Gürtekin E-Berk Bireysel Üye
29 Oktay Ekinci Devlet Su İşleri Bireysel Üye
30 Deniz Aydın Dicle Üniversitesi Bireysel Üye
31 İbrahim Yaroğlu Devlet Su İşleri Bireysel Üye
32 Cemil Demirer Devlet Su İşleri Bireysel Üye
33      
34 Emin Doğan Devlet Su İşleri Bireysel Üye
35 Nur Korkmaz Devlet Su İşleri Bireysel Üye
36 Türker Köymen Bekaert Bireysel Üye
37 İsmail Mehmet Yerlikaya Bekaert Bireysel Üye
38 Mustafa Uyar Bekaert Bireysel Üye
39 Nazim Kahraman Devlet Su İşleri Bireysel Üye
40 Ali Akgümüş Devlet Su İşleri Bireysel Üye
41 Mehmet Akgün Devlet Su İşleri Bireysel Üye
42 Mehmet Semih Şit Öğrenci (İst. Üniv.) Bireysel Üye
43 Yücel Erdem Erer Mühendislik Müşavirlik A.Ş. Bireysel Üye
44 Öner Yılmaz Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. YK Üyesi
45 Doğan Talu Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. YK Üyesi
46 Melih Dumlu Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
47 Muammer Çınar  Özka-Kalyon Atıksu Tüneli İş Ort. YK Üyesi
48 Oktay Çakmak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel Üye
49      
50 Hasan Gerçek Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel Üye
51 Nuri Ali Akçın Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel Üye
52 Hakan Tunçdemir İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel Üye
53 Erdinç Demir Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. YK Üyesi
54 Serdar Şavk Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
55 Murat Hızel Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
56 Cevdet Kurt Özgün Şirketler Grubu Bireysel Üye
57 Oktay Rauf Basa İçtaş İnş. San. Ve Tic. A.Ş.  Bireysel Üye
58 SONER (Öner Yılmaz) SONER TEMEL MÜH. KURUMSAL ÜYE
59 GÜLERMAK (Necdet Demir) GÜLERMAK KURUMSAL ÜYE
60 Meriç Yetiş Özka-Kalyon Atıksu Tüneli İş Ort. Bireysel Üye
61 Şener Kahya Özka-Kalyon Atıksu Tüneli İş Ort. Bireysel Üye
62 Orhan Zeki Dilmen  Özka-Kalyon Atıksu Tüneli İş Ort. Bireysel Üye
63 Mehmet Fatih Semiz Özka-Kalyon Atıksu Tüneli İş Ort. Bireysel Üye
64 Aykut Eren Özka-Kalyon Atıksu Tüneli İş Ort. Bireysel Üye
65 Mehmet Han Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
66 Murat Şeker Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
67 İsmail Gündoğdu Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
68      
69 Muhammed Yılmaz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel Üye
70 Zeynep Eroğlu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel Üye
71 Sinan Polat İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel Üye
72      
73 Mustafa Karakuş İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel Üye
74 Levent Tüysüz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel Üye
75 Halil İbrahim Şahin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bireysel Üye
76 Osman Cihan Çiçekli İBB Anadolu Yakası Raylı Sis. Müd. Bireysel Üye
77 İsmail Cihad San İBB Anadolu Yakası Raylı Sis. Müd. Bireysel Üye
78 Hakan Mesci İBB Anadolu Yakası Raylı Sis. Müd. Bireysel Üye
79 Volkan Kuruyer Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel Üye
80 Seçkin Yarlıgaş Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel Üye
81 Atakan Leventyürü Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel Üye
82 Osman Sürmen Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel Üye
83 Nail Akbulut Yüksel Proje Uluslar arası A.Ş. Bireysel Üye
84 N. Ömer Bayraktaroğlu B-Yapı İnş. Ltd.Şti. Bireysel Üye
85 Orhan Yenigün Yüksel Proje-Emay İş Ortaklığı Bireysel Üye
86 Turgay Onargan Dokuz Eylül Üniversitesi Representative of Izmir Area
87 Cemalettin Okay Aksoy Dokuz Eylül Üniversitesi Bireysel Üye
88 Kerim Küçük Dokuz Eylül Üniversitesi YK Üyesi
89 Vehbi Özacar Dokuz Eylül Üniversitesi Bireysel Üye
90 Ramazan Çomaklı Niğde Üniversitesi Bireysel Üye
91 Mubin Ören Tünelmak Bireysel Üye
92      
93 Melike Yıldırım Tünelmak YK Üyesi
94 Kazım Yaşar Levent İksa Yapı Kimyasalları Bireysel Üye
95 Osman Erdoğan İksa Yapı Kimyasalları Bireysel Üye
96 Tuncer Bulut İksa Yapı Kimyasalları Bireysel Üye
97 İKSA (Kazım Yaşar Levent) İKSA KURUMSAL ÜYE
98      
99      
100      
101 TEKNİK YAPI (Güçlü Şatıroğlu) TEKNİK YAPI KURUMSAL ÜYE
102      
103 Musafa Akgül   Bireysel Üye
104 İlyas Avcı Temelsu Uluslar arası Müh. Hiz. AŞ. Bireysel Üye
105 Raşit Altındağ Süleyman Demirel Üniversitesi Bireysel Üye
106 Yıldırım Tan Özaydın İSKİ-YSE Yapı - NAS İnşaat Adi Ortaklığı Bireysel Üye
107 Müge İnanır GeoGrup İnş. San. Ve Tic. AŞ. Bireysel Üye
108 Gökhan Kara Ekol koz İnşaat Bireysel Üye
109 Mustafa Akça Alarko Bireysel Üye
110 Onur Kansu Alarko Bireysel Üye
111      
112 Şahin Keskiner WFT İnş. Bireysel Üye
113 Serdar Ercan Ataç İnş. San. AŞ.-G. Hinteregger Söhre Bireysel Üye
114      
115 Tuncay Arıcı NTF Bireysel Üye
116 Feridun Büyükkırlı Ataç İnş. San. AŞ.-G. Hinteregger Söhre Bireysel Üye
117 Evren Bakır Ataç İnş. Ve San. A.Ş. Bireysel Üye
118 Mahmut Demir B. Ergünler Yol Yapı Ltd. Şti. Bireysel Üye
119 Vedat Ocak Özaltın İnşaat A.Ş. Bireysel Üye
120 Yavuz Selim Karakum Ekol Koz Mad. İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Bireysel Üye
121 Kemal Yılmaz Keyzemin Müh. İnş. Ltd. Şti. Bireysel Üye
122 Servet Demirdağ S.D.Ü Müh. Fak. Maden Müh. Bölümü Bireysel Üye
123 Nazmi Şengün S.D.Ü Müh. Fak. Maden Müh. Bölümü Bireysel Üye
124 Uğur Ateş Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
125 M.Demirhan Çelik Statkraft KKE. Bireysel Üye
126 Mikail Güneşaçar Statkraft KKE. Bireysel Üye
127 Yavuz Bekiroğlu Statkraft KKE. Bireysel Üye
128 Ömer Fettahoğlu Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel Üye
129      
130 Hüseyin Akçal Tünelmak İş Mak. Ve Ekipmanları İmalatı Bireysel Üye
131 Hakan Sevdi ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
132 R.Bora Oygür ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
133 İsmail Hakkı Şık   Bireysel Üye
134 Eyüp Polat İBB Yapı İşleri Müdürlüğü Bireysel Üye
135 Cihan Ersoy   Bireysel Üye
136 Olgun Esen   Bireysel Üye
137 Fatih Çatalbaş Zetaş Zemin Teknolojileri A.Ş. Bireysel Üye
138 Bilgin Kuşcu Miralis Tünel Tek. Mak. San. Tic. Ltd. Bireysel Üye
139 Rasim Berk Meray Miralis Tünel Tek. Mak. San. Tic. Ltd. Bireysel Üye
140 Altay Ertin Geonet Müş. Müh. Bireysel Üye
141 Yıldıray Çelik İ.B.B. Raylı Sstem Müd. Bireysel Üye
142 Ahmet Önal İ.B.B. Raylı Sstem Müd. Bireysel Üye
143      
144 Bahattin Bulut Albayrak İstanbul Ulaşım A.Ş. Bireysel Üye
145 Onur Kılıç İstanbul Ulaşım A.Ş. Bireysel Üye
146      
147 Mehmet Bağırcı Darenhes Pembelik Barajı Bireysel Üye
148 Mahmut Ragıp Turhan Projima Tünel A.Ş.  Bireysel Üye
149 Fatih Bektaş Projima Tünel A.Ş.  Bireysel Üye
150 Gökhan Suna Ege Asfalt Bireysel Üye
151 Gökhan Sevim Duran Ege Asfalt Bireysel Üye
152 Özcan Altunkaya Sigma A.Ş. - Borege İnş. Ltd. Şti. Bireysel Üye
153 Hasan Aydın İzmir Büyükşehir Belediyesi Bireysel Üye
154 Aslan Kıranoğlu Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel Üye
155 Mehmet Eşref Kurtoğlu İzmir Büyükşehir Belediyesi Bireysel Üye
156 İbrahim Uslu Koçoğlu İnş. A.Ş. Bireysel Üye
157 Abdullah Kürşat Erol NÖMAYG - Otoyol A.Ş. Bireysel Üye
158 Abdi Yılmaz Limak İnşaat Bireysel Üye
159 Gökhan Uz Cengiz-Limak-Mapa Kolin İş. Ort. Bireysel Üye
160 Veysel Salgıntaş Limak İnşaat Bireysel Üye
161 Hüseyin Akan Karan Cengiz-Limak-Mapa Kolin İş. Ort. Bireysel Üye
162 Bahtiyar Ünver Hacettepe Üniversitesi Bireysel Üye
163 Ali Başpınar HİTİT İNŞ. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Bireysel Üye
164 Muhammer Atasoy Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel Üye
165 Ali Çebi CMA Ovit Bireysel Üye
166 Mahmut Anlı CMA Ovit Bireysel Üye
167 Onur Ülgen CMA Ovit Bireysel Üye
168 Murat Okur Emay Müş. Bireysel Üye
169 Mehmet İlker Bozlar  Emay Müş. Bireysel Üye
170 Baki Acil Cengiz Makyol ASL Bireysel Üye
171 Mümin Baykan Nurol-Yüksel-Özka-Doruk A.O. Bireysel Üye
172 Cüneyt Hüseyin Şentürk Nurol-Yüksel-Özka-Doruk A.O. Bireysel Üye
173 Gökhan Şimşek Çelikler Taah. İnş. San. A.Ş. Bireysel Üye
174 Hasan Baştan Yertaş İnş. Bireysel Üye
175 Mehmet Anar Yertaş İnş. Bireysel Üye
176 Şahap Bülent Baydar Yertaş İnş. Bireysel Üye
177      
178 Alper Saraç Makyol İnş. A.Ş. Bireysel Üye
179 Alper Öztürk Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Bireysel Üye
180 Zeki Arslan  Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Bireysel Üye
181 Yavuz Palakcı Statkraft - Norveç Bireysel Üye
182 Onur Metin  Ekolkoz Maden İnş. Ltd. Şti. Bireysel Üye
183 Ersan Taşçı   Bireysel Üye
184      
185 YOZGAT (Selcen Göksel Taşdan) YOZGAT ÇÖZÜM KURUMSAL ÜYE
186 LASPARSAN (Ersin Torun) LASPARSAN MAKİNE KURUMSAL ÜYE
187 Y. Gökhun Çetin Saudiarabian Airlines Bireysel Üye
188 Ömer Özkök  C.İ.B. Adi Ortaklığı Bireysel Üye
189 Yavuz Bilgin EN-EZ İnşaat Bireysel Üye
190 Cumhur Yılmaz EN-EZ İnşaat Bireysel Üye
191 Muhammed Refik Kurtoğlu İBB Bireysel Üye
192 Muhammet Fahri Topatan Zirkonyum Madencilik İnşaat Bireysel Üye
193      
194 Hüseyin Alp Güler Çelikler Holding Bireysel Üye
195 Oğuzhan Sebetçi   Bireysel Üye
196 Ercan Kesim Çelikler Holding Bireysel Üye
197 Halil Akel  Çelikler Holding Bireysel Üye
198 Süleyman Karagüzel Cengiz İnşaat Bireysel Üye
199 Gökhan Doğan Makyol İnş. A.Ş. Bireysel Üye
200 Muharrem Tezcan Cengiz-Makyol ASL Ovit Tüneli Adi Ortaklığı Bireysel Üye
201 Cemal Gülal   Bireysel Üye
202 Orkun Er   Bireysel Üye
203 Abdulgaffar Yetgin İstanbul Ulaşım A.Ş. Bireysel Üye
204 Kıvanç Mirhan Dinçel Yüksel - Emay Adi Ortaklığı Bireysel Üye
205 Murat Yıldırım İBB Bireysel Üye
206      
207 Abdullah Fişne İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel Üye
208 ARCAN (Yavuz Sabit Salçuk) ARCAN MAKİNA KURUMSAL ÜYE
209 Nadir Karahan Kartaş İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Bireysel Üye
210 Muttalip Buyraz YSE Yapı - Çelikler Holding Bireysel Üye
211      
212 Abdullah Fettahoğlu  Polat Elk. İnş. İth. İhr. A.Ş. Bireysel Üye
213      
214      
215      
216 Kıyasettin Hefer Yapı-Tek A.Ş. Bireysel Üye
217 ERKOM (Ümit Kamil Uslu) ERKOM KURUMSAL ÜYE
218 Önder Sayın ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
219 Ümit Kamil Uslu ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
220      
221 Suat Ağırbaşoğlu ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
222 Suat Cengiz ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
223      
224      
225 Sedat Yüksel ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
226 Tural Pınarbaşı ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
227 Koray Uzun ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
228 Şeref Süzen ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
229      
230      
231 Aytaç Bozkurt ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
232      
233 Mustafa Filiz ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
234 Emrah Özker Öztürk ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
235      
236      
237      
238 Okan Yakan ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
239 Mehmet Ünlü ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
240      
241 Zekiye Gamze Alış ERKOM Ltd. Şti. Bireysel Üye
242      
243 Mustafa Emre Ölmez Düzkar İnş. Bireysel Üye
244 Taylan Demir Sigma-YDA-Makimsan-Burkay İş Ort. Bireysel Üye
245 Mahmut Ulusoy Sigma-YDA-Makimsan-Burkay İş Ort. Bireysel Üye
246      
247 Hüseyin Doğan Düzkar İnş. Bireysel Üye
248 Şamil Doğrusoy Ünal Akpınar İnş. Bireysel Üye
249 Adil Kulakoğlu Ünal Akpınar İnş. Bireysel Üye
250 Gündüz Ökten İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel Üye
251 Volkan Vatansever İBB- Anadolu Yakası Raylı Sis. Müd. Bireysel Üye
252 Suat Yıldız Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
253 Gurur Kalaycı Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
254 Hasan Karabiber   Bireysel Üye
255 Hasan Denek  Melemoğlu İnş. Bireysel Üye
256 Ferhat Kars Yüksel Proje Uluslar arası A.Ş. Bireysel Üye
257 Mehmet Kamil Şani Yüksel Proje Uluslar arası A.Ş. Bireysel Üye
258 Niyazi Şennazlı Fugrosial Ltd. Şti. Bireysel Üye
259 Süleyman Bilge Parlak Fugrosial Ltd. Şti. Bireysel Üye
260 Özcan Yılmaz   Bireysel Üye
261 Ülkü Ebru Yıldırım İBB Avrupa Yakası Raylı Sistem Müdürlüğü Bireysel Üye
262 Mehmet Yağız inş. Taah. Ltd. Şti. Bireysel Üye
263 Mesut Emre Aymir Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Bireysel Üye
264 Ömer Hüseyin Yeni Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Bireysel Üye
265 Tevfik Hoş Dar Al Handasah (Vhair and Partners) Bireysel Üye
266 Ayhan Koçbay DSİ Gn. Md.  Bireysel Üye
267 Selman Turan   Bireysel Üye
268 Serkan Akdemir IC - İçtaş Bireysel Üye
269 Vahap Dilek IC - A Bireysel Üye
270 Faraz Shoaee Sarbanghali MRA İnşaat Bireysel Üye
271 Soner Ocak TUNGE PROJE Müh Müşavirlik İnş. Ltd. Şti. Bireysel Üye
272 Reşit Yücel Pilatin M. Kenan Kaya Müş. Ve Müh. Ltd. Şti. Bireysel Üye
273 Süha Abık Geoma Yerbilimleri Müh. Ve Dan. Ltd. Şti. Bireysel Üye
274 GÜÇ GRUP (Kemal Düzgün) GÜÇ GRUP KURUMSAL ÜYE
275 Hakan Kırlıoğlu Feride Kırlıoğlu Patlayıcı Madde Ticareti Bireysel Üye
276 Cumali Kaydu TCDD Yol Daire Başkanlığı Bireysel Üye
277 Bahriye Yaman YMSK Joint Venture Bireysel Üye
278 Saffet Aslan YMSK Joint Venture Bireysel Üye
279 Mevlana Muhammed Alaloğlu YMSK Joint Venture Bireysel Üye
280 Korhan Demir YMSK Joint Venture Bireysel Üye
281 Timuçin Özbayır YMSK Joint Venture Bireysel Üye
282 Önder Yeşilçimen TK Müşavir Mühendisler Bireysel Üye
283      
284 Şafak Karataş Biskon yapı A.Ş. Bireysel Üye
285 Fahrettin Yıldırım TCDD Yol Daire Başkanlığı Bireysel Üye
286 Ömer Akarsu İnelsan İnşaat Bireysel Üye
287 Öncü Gönenç Yapı Merkezi Bireysel Üye
288 Mustafa Başar Arıoğlu Yapı Merkezi Bireysel Üye
289 Mehmet Hacıalioğlu STFA İnş. A.Ş. Bireysel Üye
290 Gürkan Erdal Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü Bireysel Üye
291 İbrahim Balaban Saudi Binladen Group - TDRS Bireysel Üye
292 Taylan Karabay   Bireysel Üye
293 Hüseyin Işıl GCF-Peker İş Ort. Bireysel Üye
294 Abidin Türkay Ayten IGT Mühendislik Müşavirlik Bireysel Üye
295 Murat Arslan Çözüm Enjksiyon Bireysel Üye
296 Gökbora Akay Taisei Bireysel Üye
297 Melih Algan Geoma Yerb. Araş. Müh. Ve Dan. Ltd. Şti. Bireysel Üye
298      
299 Koray Akçay Prota Mühendislik Bireysel Üye
300 Evren Poşluk TCDD Bireysel Üye
301 Samet Okay Saudi Binladen Group - TDRS Bireysel Üye
302 İsmail Bozanoğlu Öğrenci (İst.Tek.Üni)) Bireysel Üye
303 Merve Bulut İstanbul Teknik Üniversitesi (Öğrenci) Bireysel Üye
304 Esin Şentürk İstanbul Teknik Üniversitesi (Öğrenci) Bireysel Üye
305 Okan Su Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel Üye
306 Hasan Ali Mahrebel BOSTİK (Çekomastik ) Bireysel Üye
307 Korkut Möroy Yüksel Proje Bireysel Üye
308 Zeynep Sertabipoğlu İstanbul Üni. Maden Müh. Bölümü Bireysel Üye
309 Hasan Eker Gümüşhane Üniversitesi Bireysel Üye
310 Niyazi Özgür Bezgin İstanbul Üniversitesi Bireysel Üye
311 Reşat Ulusay Hacettepe Üniversitesi Bireysel Üye
312 Tufan Dalkıran Altınok Müşavir Müh. Bireysel Üye
313 Ahmet Şentürk Afyon Kocatepe Üniversitesi Bireysel Üye
314 Ali Sarıışık Afyon Kocatepe Üniversitesi Bireysel Üye
315 Orhan Güler Mersin Üniversitesi (öğrenci) Bireysel Üye
316 Süleyman Kunter Kunt Mersin Üniversitesi (öğrenci) Bireysel Üye
317 Pınar Güner Cantekinler Kordsa Global Bireysel Üye
318 Levent Kurtuldu TK Müşavir Mühendisler Bireysel Üye
319 Süleyman Ergut Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
320 Ferhat Şahinbaş Cengiz İnşaat Bireysel Üye
321 Nuri Çaykun Alpaslan Yıldız Teknik Üniversitesi (Doç.Dr.) Bireysel Üye
322 Olgay Yaralı  Bülent Ecevit Üniversitesi Representative of Zonguldak
323 Mehmet Özdemir Tunga Limited Bireysel Üye
324 Talat Alp   Bireysel Üye
325 Melih Geniş Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel Üye
326 Arif Halil Durukan DSİ 14. Bölge Bireysel Üye
327 Erol Adıgüzel Zer Proje Mühendislik Bireysel Üye
328 Onur Koç Karayolları 3. Bölge Müdürlüğü Bireysel Üye
329 Deniz Akbay Süleyman Demirel Üniversitesi Bireysel Üye
330 Tamer Efe Süleyman Demirel Üniversitesi Bireysel Üye
331 Adnan Doğuç öğrenci (İst.Tek.Üni)) Bireysel Üye
332 Ela Güner öğrenci (İst.Tek.Üni)) Bireysel Üye
333 Ali Aslanbaş Doğuş İnş., Riyad Metro Bireysel Üye
334 İbrahim Atalay İSK Gen. Müd. Bireysel Üye
335 Mustafa Korkanç Niğde Üniversitesi Bireysel Üye
336 İsmail Güneş   Bireysel Üye
337 Neşe Özbek   Bireysel Üye
338 Bayezid Özden IGT Mühendislik Müşavirlik Bireysel Üye
339      
340 Tunç Çalık Trakkom Mak. İnş. Mad. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Bireysel Üye
341 Aytuna Sayın Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü Bireysel Üye
342 Hakan Çınar   Bireysel Üye
343 Ziya Karabulut Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. (Alko İnşaat) Bireysel Üye
344 Cihat Harupçu Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. (Şahin Harita) Bireysel Üye
345 Düzgün Eser Yılmaz Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Bireysel Üye
346 Murat Uzun Bozkuşlar İnşaat Bireysel Üye
347 Ceyhun Candaş Erbaş Bozkuşlar İnşaat Bireysel Üye
348 Tuncer Akıncıoğlu Çelikler Holding / YSE Yapı Bireysel Üye
349 Metin Yavuz Kuzey İnşaat A.Ş. Bireysel Üye
350 Onur Soylu Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Bireysel Üye
351 Murat Çıldır Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Bireysel Üye
352 Turan Borak Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Bireysel Üye
353 Evren Balak Bayburt Grup A.Ş. Bireysel Üye
354 Cemalettin Şahin Bayburt Grup A.Ş. Bireysel Üye
355 Hayri Çolaker Esa İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Bireysel Üye
356 M. Bülent Arıkan Zorgün İnşaat Bireysel Üye
357 Savaşhan Genç Zorgün İnşaat Bireysel Üye
358 Nevzat Umut Çelik Özgün Şirketler Grubu Bireysel Üye
359 Güven Denek  Melemoğlu İnşaat Ltd.Şti. Bireysel Üye
360 Ahmet Oğuz Dikmen  Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel Üye
361 Hamit Onur Soysal Ölçek Mühendislik Ltd. Şti Bireysel Üye
362 Erdoğan Kamacı  Kamacı İnş. Mad. Ltd Bireysel Üye
363 Ahmet Besim Ertem  Tüprag Bireysel Üye
364 KAMACI (Mehmet Kamacı) KAMACI İNŞ. KURUMSAL ÜYE
365 Halil Murat  Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel Üye
366 Umut Alkaç  Kamacı İnş. Mad. Ltd Bireysel Üye
367 Saim Bahadır Ergener Atlas Copco Makine İml. A.Ş. Bireysel Üye
368 Uğur Tunçer   Bireysel Üye
369 Yiğit Genç   Bireysel Üye
370 Erhan Ünlü Opak Madencilik Bireysel Üye
371 Meriç Deyiş Sisray Ltd. Şti. Bireysel Üye
372 BABACAN (Akman Karakülah) BABACAN KAUÇUK KURUMSAL ÜYE
373 EGE ATLAS (Orhan Boncukçu) EGE ATLAS MAKİNA KURUMSAL ÜYE
374 ARE MÜHENDİSLİK (Emreh Bal) ARE MÜH. KURUMSAL ÜYE
375 Alper Ataç Ünal Akpınar A.Ş. Bireysel Üye
376 Kaan Yavuz Ünal Akpınar A.Ş. Bireysel Üye
377 İlhan Tosun Ünal Akpınar A.Ş. Bireysel Üye
378 Enver Yavuz Sırmalı Nurol-Yüksel-Özka YDA İş Ort. Bireysel Üye
379 Rohola Hasanpour   Bireysel Üye
380 Yüksel Bozbaş Özgün Şirketler Grubu Bireysel Üye
381 Erkan Özkan Afyon Kocatepe Üniversitesi Bireysel Üye
382 Erhan Kömürcüoğlu Aksu İnşaat Bireysel Üye
383 Aşkın Atacan Yapı Merkezi Bireysel Üye
384 Anıl Eroğlu Özkar İnşaat Bireysel Üye
385 Murat Erbaş SPI FiberForce Makro Fiber Industry Bireysel Üye
386 Murat Sarıdede Çelikler Holding Bireysel Üye
387 Sinan Acun Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Bireysel Üye
388 Ataç Başçetin İstanbul Üniversitesi Bireysel Üye
389 Alaettin Kılıç İstanbul Üniversitesi Bireysel Üye
390 Hamit Aydın Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel Üye
391 Ahmet Özarslan Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel Üye
392 Mehmet Altuğ Onaran Turyat İnşaat Bireysel Üye
393 Tuğçe Köse Emay Müş. Bireysel Üye
394 Hilal Öztürk Emay Müş. Bireysel Üye
395 Vedat Rasim Tatar Emay Müş. Bireysel Üye
396 Sebahattin Çıtır Emay Müş. Bireysel Üye
397 Mutlu Yücel Emay Müş. Bireysel Üye
398 Ekin Köken Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel Üye
399 Utku Sakız Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel Üye
400 Ömer Faruk Çapar Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel Üye
401 Çağrı Aldı   Bireysel Üye
402 Muhammet Akkaş Hema Endüstri A.Ş. Bireysel Üye
403 Sadullah Okumuş   Bireysel Üye
404 Cenk Gümüş Altınok Müşavir Müh. Bireysel Üye
405 FORTA (Burak Sönmez) FORTA KURUMSAL ÜYE
406 EGE KİMYA (Gökhan Yalçındağ) EGE KİMYA KURUMSAL ÜYE
407 Kebire Kel MTA Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü Bireysel Üye
408 Bora Arslan Geodizayn Proje Mühendislik Müşavirlik Bireysel Üye
409 Ezgi Gülbar Geodizayn Proje Mühendislik Müşavirlik Bireysel Üye
410 Fatih Taşyılmaz Projima İnşaat A.Ş. Bireysel Üye
411 Hürriyet Akdaş Eskişehir Osmangazi Üniv. Bireysel Üye
412 Erdem Hidayetoğlu Makyol İnş. A.Ş. Bireysel Üye
413 Fethi Can Köse Makyol İnş. A.Ş. Bireysel Üye
414 Erdem Altaş Makyol İnş. A.Ş. Bireysel Üye
415 Deyvi Akkriş Atlas Copco Makine İml. A.Ş. Bireysel Üye
416 Hayrettin Baysal DSİ 3. Bölge Müdürlüğü Bireysel Üye
417 Sare Ayça Çimen   Bireysel Üye
418 Emre Meriç Üniarge Bireysel Üye
419 Hasan Karataş ICC-Grup İnş. Tic. Ltd. Şti. Bireysel Üye
420      
421 Doğancan Aydoğmuş   Bireysel Üye
422 Barış Berberoğlu   Bireysel Üye
423 Ahmet Koyun Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Bireysel Üye
424 Mithat Kabaali   Bireysel Üye
425 Ahmet Hamdi Deliormanlı Dokuz Eylül Üniversitesi Bireysel Üye
426 G. Gülsev Uyar Aldaş Hacettepe Üniversitesi Bireysel Üye
427 İbrahim Çavuşoğlu Gümüşhane Üniversitesi Bireysel Üye
428 EFECTİS Era (İlker İbik) EFECTİS KURUMSAL ÜYE
429 İbrahim Ataöz ICA - İçtaş - Astaldi Ortaklığı Bireysel Üye
430 Numan Balaban Ege Grup İnş. Ltd. Şti. Bireysel Üye
431      
432 Ali Kuleli Akfen İnş. A.Ş. Bireysel Üye
433 Halil Yıldız İBB Anadolu Yakası Raylı Sis. Müd. Bireysel Üye
434 İbrahim Halil Pakiş İBB Anadolu Yakası Raylı Sis. Müd. Bireysel Üye
435 Kıvanç Aktan Zitron Türkiye Bireysel Üye
436      
437 Bahadır Batır TCDD Bireysel Üye
438 Gökhan Göksel   Bireysel Üye
439 Uğur Gani Sincar Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
440 Mustafa Tolga Öner Emay Müş. Bireysel Üye
441 Emrah Şimdi STFA İnş. A.Ş. Bireysel Üye
442 Berke Bayraktar Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
443 Şevket Deveci Esa İnş. Bireysel Üye
444 Mehmet Uran Unutmaz Cengizler Yol yapı A.Ş. Bireysel Üye
445 İlyas Bekçi Ecetur İnş. Bireysel Üye
446 Fatih Kara YSE Yapı - NAS İnş. Bireysel Üye
447 Enes Kayahan Kalyon İnş. Bireysel Üye
448 TBM-CUTTERS (Seyfullah Ekiz) TBM-CUTTERS KURUMSAL ÜYE
449 Seyfullah Ekiz TBM-CUTTERS Bireysel Üye
450 Asaf Bulut Ekol Koz. Madencilik Bireysel Üye
451 Mehmet Şahin Duymuş HİTİT İNŞ. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Bireysel Üye
452 Sercan Güz HİTİT İNŞ. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Bireysel Üye
453 Mustafa Fakıbaba GCF-Peker İş Ort. Bireysel Üye
454      
455 Yusuf Tatar GCF-Peker İş Ort. Bireysel Üye
456 Cem Sağdıç GÜLERMAK Bireysel Üye
457 Ali Bayrak Altınok Müşavir Müh. Bireysel Üye
458 Ahmet Uçar Altınok Müşavir Müh. Bireysel Üye
459 Mehmet Ali Arıkan GCF-Peker İş Ort. Bireysel Üye
460 Engin Hoş Doğuş-Gülsan Ort. Bireysel Üye
461 Emre Balcıoğlu Dağcan İnş. A.Ş. Bireysel Üye
462 Necat Arıbaş Dağcan İnş. A.Ş. Bireysel Üye
463 Orkun Kantarcı Şırnak Üniv. Maden Müh. Böl. Bireysel Üye
464 Nurettin Demir Gama Nurol İş Ort. Marmaray BC1 Projesi Bireysel Üye
465 M. Bülent Çakar Gama Nurol İş Ort. Marmaray BC1 Projesi Bireysel Üye
466 ÜNAL AKPINAR (Birol Akpınar) ÜNAL AKPINAR İNŞAAT KURUMSAL ÜYE
467 Birol Akpınar Ünal Akpınar İnşaat YK Üyesi
468 Ahmet Özkan Ünal Akpınar İnşaat Bireysel Üye
469 BORUSAN Mannesmann (Kemal Gözbebek) BORUSAN KURUMSAL ÜYE
470 TEMSA (Muzaffer Akboğa) TEMSA MAK. KURUMSAL ÜYE
471 TYS Tünel (Mustafa Yumuşak) TYS TÜNEL YAPI SİS. KURUMSAL ÜYE
472 Taylan Özgür Ergen ICA - 3. Boğaz Köprüsü Projesi Bireysel Üye
473 Furkan Hamza Harputlugil   Bireysel Üye
474      
475 Metin Geyik Çiftay İnş. Bireysel Üye
476 Tahir Talu Ayson Geoteknik ve Deniz İnş. A.Ş. Bireysel Üye
477 Dursun Tekiner Petek Proje Müh. Müş. A.Ş. Bireysel Üye
478 Barış Duman İntekar Bireysel Üye
479 Arif Budak Kemerli Metal Bireysel Üye
480      
481 Volkan Balcı Gülermak Ağırsanayi Taah. A.Ş. Bireysel Üye
482 Türker Şenyurt Yapı Merkezi Bireysel Üye
483 Turgut Yıldırım DSİ Gn. Md.  Bireysel Üye
484 İNARMA (Gökhan Gürbüz) İNARMA İNŞAAT KURUMSAL ÜYE
485 ELEKTROTEKNİK (Halis Korkmaz) ELEKTROTEKNİK KLİMA KURUMSAL ÜYE
486 Can Polat Geodata Bireysel Üye
487 Enver Koç Yapıray Demiryolu A.Ş. Bireysel Üye
488      
489 Elif Acar Gülen Danışmanlık Bireysel Üye
490 Onur İnal   Bireysel Üye
491 Bayram Arif Bayraktar GÜÇ GRUP Bireysel Üye
492 Erhan Güvenel Saudi Binladen Group - TDRS Bireysel Üye
493 Samet Erat   Bireysel Üye
494 Berzan Sulduk   Bireysel Üye
495 Erkan Murat Erdoğan Soa İş. Ort. Bireysel Üye
496 Uğur altay Akad İnş. Bireysel Üye
497 AIRONN (Yasemin Akgül) AIRONN HAVALANDIRMA KURUMSAL ÜYE
498 Pınar Caniş İSKİ Genel Müd. Atıksu İnşaat Daire Bşk. Bireysel Üye
499 Temel Öztürk Kolin İnş. Kırıkkale YHT Şantiyesi Bireysel Üye
500 Asuman Cici Yapı Merkezi Avrasya Tüneli Şantiyesi Bireysel Üye
501 Osman Yiğit Hançer Yapı Merkezi Avrasya Tüneli Şantiyesi Bireysel Üye
502 Akın Çelik   Bireysel Üye
503 DRACO (Mehmet Haluk Abbasoğlu) DRACO YAPI KİMYASALLARI KURUMSAL ÜYE
504 Efe Ünal AIRONN Havalandırma Bireysel Üye
505 Sina Kiziroğlu Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel Üye
506 Atila Demiröz Selçuk Üniv. Bireysel Üye
507 Barış Yağarer Egemen Maden ve Restorasyon Bireysel Üye
508 Murat Toksöz Ant Tünelcilik Bireysel Üye
509 EMÜLZER (Özcan Özman) EMÜLZER Asfaltevi Tecrit Maddeleri KURUMSAL ÜYE
510 Burak Gürkan Emay Müş. Bireysel Üye
511 Sahand Tolouei   Bireysel Üye
512 Murat Mercan Armosan Sıcak Çekme Dikişsiz Boru San. Tic. A.Ş. Bireysel Üye
513 Murat Tufanoğlu Tufanoğlu Demir-Çelik Bireysel Üye
514 U. Tarik Namlı   Bireysel Üye
515 Erkan Saraç Tekyön Tünel Tek. İnş. Bireysel Üye
516 Abdülaziz Mustafa Aydın   Bireysel Üye
517      
518 ALPET (Abdullah Düz) ALPET Petrol KURUMSAL ÜYE
519 Mücahit Kablan Altay OSGB Bireysel Üye
520 Metin Çulfaz NÖMAYG - Otoyol A.Ş. Bireysel Üye
521 Atakan Süler NÖMAYG - Otoyol A.Ş. Bireysel Üye
522 Burak Ekmen NÖMAYG - Otoyol A.Ş. Bireysel Üye
523 Zafer Güneş NÖMAYG - Otoyol A.Ş. Bireysel Üye
524 İzzet Dilli Şenbay-Öztaş-Albayrak İş Ort. Kartal- Bireysel Üye
525 Ali Çolak Şenbay-Öztaş-Albayrak İş Ort. Kartal- Bireysel Üye
526 Gülten Şakar Şenbay-Öztaş-Albayrak İş Ort. Kartal- Bireysel Üye
527 Gökalp Abanoz Şenbay-Öztaş-Albayrak İş Ort. Kartal- Bireysel Üye
528 S. Göksu Akkaya İyidiker Öztaş İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Bireysel Üye
529 Neşe Kılıç Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü Bireysel Üye
530 Ömer Ündül İstanbul Üniversitesi Bireysel Üye
531 Aydın Shaterpour Mamaghani İstanbul Teknik Üniversitesi Bireysel Üye
532 Ahmet Semih Deniz Yertaş İnş. Bireysel Üye
533 Ayşen Erten Eti Maden İşl. Gn. Müdürlüğü Bireysel Üye
534 Dağıstan Vayiç Emon Yapı İnş. Bireysel Üye
535 Yaşar Çevik Sargın İnş. Bireysel Üye
536 Taner Başkıran Sargın İnş. Bireysel Üye
537 Volkan Fırtana Sargın İnş. Bireysel Üye
538      
539 Ulaş Eren Kaya Yol Yapımı ? Bireysel Üye
540 Mustafa Sakallı Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
541 Necmettin Akgün Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
542 MC SİSTEM (İbrahim Karauz) MC SİSTEM ELEKTRONİK KURUMSAL ÜYE
543 KEMERLİ METAL (Arif Budak) KEMERLİ METAL KURUMSAL ÜYE
544 Hamdi Akçakoca Dumlupınar Üniv. Maden Müh. Böl. Bireysel Üye
545 Mehmet Atar Vanuatu Fahri Konsolosluğu YK Üyesi
546 Ayhan Demirel Öğrenci (Ort.Tek.Üni.) Bireysel Üye
547 Cihan Doğruöz Dumlupınar Üniv. Maden Müh. Böl. Bireysel Üye
548 Kerim Kıvanç Öncü DKE Mühendislik Bireysel Üye
549 Murat Bülbül Akfen İnş. A.Ş. Bireysel Üye
550      
551 ARSAN KAUÇUK (Harun HACIALİOĞLU) ARSAN KAUÇUK KURUMSAL ÜYE
552 MİM MÜH. (Gürol Sultanoğlu) MİM MÜHENDİSLİK KURUMSAL ÜYE
553 Sunay Beyhan Dumlupınar Üniv. Maden Müh. Böl. Bireysel Üye
554 Orhan Volkan Erol ICT İnşaat Bireysel Üye
555 Ali Kaan Kolbaşı ICT İnşaat Bireysel Üye
556 Üzeyir Ersen Ayaz YSE Yapı - NAS İnş. Bireysel Üye
557 Ergün Çal Özçınar Elektrik Malzemeleri ve Madencilik Bireysel Üye
558 M. Salih Alkan Enka İnş. Bireysel Üye
559 YERTAŞ İNŞAAT (Mustafa Çoğalan) YERTAŞ İNŞ. KURUMSAL ÜYE
560 Hakan Kalender Eti Bakır Bireysel Üye
561 Mustafa Çoğalan Yertaş İnş. Bireysel Üye
562 M. Eşref İnal DSİ 10. Bölge Bireysel Üye
563 Ömür Gökhan Polat UBM Müşavirlik Bireysel Üye
564 Ali Ünsal Özkar İnşaat Bireysel Üye
565 Yalçın Yılmaz Titan Makine Bireysel Üye
566      
567 Yücel Güç EN-EZ İnşaat Bireysel Üye
568 Mustafa Özdemir Özkar İnşaat Bireysel Üye
569 Uğur Karaman Doğuş-Gülsan Ort. Bireysel Üye
570 Şerafettin Bozkurt Yertaş İnş. Bireysel Üye
571 Mustafa Özçelebi Ergünler İnş. Bireysel Üye
572 Mustafa Ayhan Dicle Üniversitesi Bireysel Üye
573 Semih Şahin Sargın İnş. Bireysel Üye
574 Taylan Özkaya Esa İnş. Bireysel Üye
575 İlker Anman Esa İnş. Bireysel Üye
576 Alican Kurşun Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
577 İsmail Alptürk Eskikurt Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
578 Burak Şahin Esa İnş. Bireysel Üye
579 Gültekin Gülle Esa İnş. Bireysel Üye
580 Serkan Ali Şanlı Fermanoğlu İnş. Bireysel Üye
581 Latif Işık   Bireysel Üye
582 Nil Güvel B-Ergünler Yol Yapı A.Ş. Bireysel Üye
583 Temel Turgutoğlu B-Ergünler Yol Yapı A.Ş. Bireysel Üye
584 Adnan Yazıcı Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel Üye
585 Hanife Akkaya Ento Madencilik İnş. Bireysel Üye
586 Murat Akyıldız Eser Makina Bireysel Üye
587 Hüseyin Düzgün Düzkar İnş. Bireysel Üye
588 Mehmet Sırat Koç Moya Tünel Ekipmanları Bireysel Üye
589 Arif Arga Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel Üye
590      
591 ÖZCE İNŞ. (Ferhat Özler) ÖZCE İNŞAAT KURUMSAL ÜYE
592 ZORGÜN İNŞ. (Soner Baydar) ZORGÜN İNŞAAT KURUMSAL ÜYE
593 Soner Baydar ZORGÜN İNŞAAT Bireysel Üye
594 Gürkan Emirzeoğlu ÖZCE İNŞAAT Bireysel Üye
595 Timuçin Hergül Megazemin Ltd. Bireysel Üye
596      
597 Dursun Erik Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel Üye
598      
599 Battal Yalçın Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel Üye
600 Yasemin İpek Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel Üye
601      
602      
603      
604 Gülay Yercel Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel Üye
605      
606 Devrim Günak Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel Üye
607 Serdar Tiryaki TTS Uluslararası Müh. Mim. Ltd. Şti. Bireysel Üye
608 Serhat Acar TTS Uluslararası Müh. Mim. Ltd. Şti. Bireysel Üye
609 Eren Akdaş TTS Uluslararası Müh. Mim. Ltd. Şti. Bireysel Üye
610 Furkan Atalay TTS Uluslararası Müh. Mim. Ltd. Şti. Bireysel Üye
611 Bülent Koçak TTS Uluslararası Müh. Mim. Ltd. Şti. Bireysel Üye
612 Serhat Yeşilyurt İçtaş-Astaldi Ort. Bireysel Üye
613 Murat Fatih Sezer İçtaş-Astaldi Ort. Bireysel Üye
614 Tolga Çağlar Melemoğlu İnş. Bireysel Üye
615 Hacı Duran Murat Melemoğlu İnş. Bireysel Üye
616 Serkan Arslan Şenbay-Öztaş-Albayrak İş Ort. Bireysel Üye
617 Yalçın Uzun Kartaş İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Bireysel Üye
618 Tülay Çinar Gülermak Metro Ort. Bireysel Üye
619 Cemal Burak Türker Gülermak Metro Ort. Bireysel Üye
620      
621 İlhan İnsan Zihni Üstün Oğulları İnşaat Bireysel Üye
622 Selim Rıdvan Güngör Mesa Mesken Bireysel Üye
623 Rıza Aydın Bülent Ecevit Üniversitesi Bireysel Üye
624 EMAK FAN (H. Devrim Öner) EMAK FAN KURUMSAL ÜYE
625 Ali Timurhan Güç EMAK FAN Bireysel Üye
626 Halil Devrim Öner EMAK FAN Bireysel Üye
627 Kübra Öner EMAK FAN Bireysel Üye
628 POLİPROPİLEN ELYAF(Sinan İnan) POLİPROPİLEN ELYAF KURUMSAL ÜYE
629 TREND İNŞAAT (Mehmet Ali Akbulut) TREND İNŞAAT KURUMSAL ÜYE
630 İlker Akbaba Nuhoğlu A.Ş. Bireysel Üye
631 Abdülhalim Bilgin Devlet Su İşleri Bireysel Üye
632 Deniz Günbay Projima Tünel İnş. Bireysel Üye
633 Bülent Bakırcı Avrasya 2 İnşaat Bireysel Üye
634 Sair Kahraman Hacettepe Üniversitesi Bireysel Üye
635 Selçuk Girgin Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
636 Ahmet Varol EMAY Uluslarararası Müh. ve Müş. A.Ş Bireysel Üye
637 Cehdi Yıldırım Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Bireysel Üye
638 Uğur Güneş ESA İnş. Bireysel Üye
639 Kürşat Savaş Delice Emay Müş. Bireysel Üye
640 Eser Tokmak Projima Tünel İnş. Bireysel Üye
641 Naci Ekinci H.C.G. İnşaat Bireysel Üye
642 Martin Forhaug Team Forhaug AB Bireysel Üye
643 Seren Kahveci ZORGÜN İNŞAAT Bireysel Üye
644 Seyfettin Atmaca Mensaş Zem. Müh. Taah. Ltd. Bireysel Üye
645 Mavi Akyüzoğlu Karayolları Genel Müdürlüğü Bireysel Üye
646 Görkem Tunca Mega Müh. Bireysel Üye
647 Ali Hilmi Volkan Özdemir AGM Müh. Bireysel Üye
648 Nuray Tokgöz İstanbul Üniversitesi Bireysel Üye
649 Ayşegül Mutlu Ökmen Duayen Yapı Makine Kimya San. Bireysel Üye
650 Sami Enis Arıoğlu ALYSJ JV Bireysel Üye
651 Hande Koç Optim-Prokon İş Ort. Bireysel Üye
652 Serhat Başgül   Bireysel Üye
653 İhsan Özkan Selçuk Üniv. Bireysel Üye
654 Mehmet Kemal Gökay Selçuk Üniv. Bireysel Üye
655 ANADOLU TRAFİK (Ceprail Keskin) ANADOLU TRAFİK KONTROL KURUMSAL ÜYE
656 Yavuz Polat Dağcan İnş. A.Ş. Bireysel Üye
657 Fırat Aksu Emay Müş. Bireysel Üye
658 Betül Nurgül Cengiz İlbak Holding Bireysel Üye
659 İsmail Kocaer Minova CarboTech GmbH, Germany Bireysel Üye
660 Baran Fidan Emay Müş. Bireysel Üye
661 Sadi Demirci Öğrenci (DPU) Bireysel Üye
662 İlke İçöz Piramida İnşaat Bireysel Üye
663 Uğur Çelik Ura Tünelcilik Bireysel Üye
664 Rüstem Aksu Aksu İnşaat Bireysel Üye
665 Uğur Aksu Ura Tünelcilik Bireysel Üye
666 Umut Aksu Ura Tünelcilik Bireysel Üye
667 Emre Ünal Özka-Kalyon Atıksu Tüneli İş Ort. Bireysel Üye
668 Semih Canpolat Bayburt Grup A.Ş. Bireysel Üye
669 Sedat Dinçöz HİTİT İNŞ. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Bireysel Üye
670 Ersin Beylik Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel Üye
671 Halil Kaçmaz Paldet Dağdelen Adi Ort. Bireysel Üye
672 İnci Mimaroğlu Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
673 Burak Aydoğan Gülermak Bireysel Üye
674 Cihan Tunoğlu E-Berk Makine Bireysel Üye
675 Zafer Saygılı Aga Enerji A.Ş. Bireysel Üye
676 Cebrail Kaya Kayaoğlu İnş. Bireysel Üye
677 Barış Baran Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
678 Zafer Güçlücan   Bireysel Üye
679 Hasan Behçet Topkara   Bireysel Üye
680      
681 Abdul Kadir Ceviz Aga Enerji A.Ş. Bireysel Üye
682 Saygın Kolaşinli Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
683 Özgür Yetkin Ergün HİTİT İNŞ. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Bireysel Üye
684 Soner Akman Bayburt Grup A.Ş. Bireysel Üye
685 Tuncay İlaf Bayburt Grup A.Ş. Bireysel Üye
686 Ali Nazım Çatori Kalyon İnş. Bireysel Üye
687 Aziz Erim Projima Tünel İnş. Bireysel Üye
688 Gürkan Öntemel Projima Tünel İnş. Bireysel Üye
689 Cenk Balmumcu Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel Üye
690 Ülkü Kalaycı İstanbul Üniversitesi Bireysel Üye
691 Murat Kadir Çelik Akad İnş. Bireysel Üye
692 Yasin Doğan Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
693 Mehtap Aydın Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Bireysel Üye
694 TEKNİMA (Mehmet Emin Yılmaz) TEKNİMA Makine KURUMSAL ÜYE
695 LASPARMAK (Abdullah Eflatun) LASPARMAK Kauçuk KURUMSAL ÜYE
696 Mehmet Burkay Sarı Seda İnş. Bireysel Üye
697 Nedim Yüksel Demirkıran Madencilik Bireysel Üye
698 Mevce Ecem Ergun Sargın İnş. Bireysel Üye
699 Süleyman Kırışman Demirkıran Madencilik Bireysel Üye
700 Tuncer Kırbaş Yapkim Yapı Kimya San. AŞ Bireysel Üye
701 Hüseyin Erkan İnal Bayburt Grup A.Ş. Bireysel Üye
702      
703 Bahattin Karaca KEM-P Elektrik Motor Bireysel Üye
704 Kamil Aydın ZORGÜN İNŞAAT Bireysel Üye
705 Özgür Yurtaydın HERRENKNECHT Bireysel Üye
706 Hasancan Tuğsat Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
707 Erhan Talu Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
708 Ahmet Bardak Aga Enerji A.Ş. Bireysel Üye
709 Koray Yüksel Aga Enerji A.Ş. Bireysel Üye
710 Dinçer Delipınar Aga Enerji A.Ş. Bireysel Üye
711 Orhan Arpa Türkcan Yapı Bireysel Üye
712      
713 TEKNA MAKİNE (Özkan Yılmaz) TEKNA Makine KURUMSAL ÜYE
714 Mehmet Ali Berk Emay Müş. Bireysel Üye
715 R. Fatih Tepehan Emay Müş. Bireysel Üye
716 Emel Alataş Emay Müş. Bireysel Üye
717 Hakan Şener Akad İnş. Bireysel Üye
718 Orçun Saltık YDA-Sigma-??-?? İş Ort. Bireysel Üye
719 Ahmet Erdinç Balaban Emay Müş. Bireysel Üye
720 NATÜREL MÜH. (Zuhal Sünger) NATÜREL Mühendislik KURUMSAL ÜYE
721 ANT İNŞAAT (Kenan Özpulat) ANT İnşaat KURUMSAL ÜYE
722 Recep Karataş Melemoğlu İnş. Bireysel Üye
723 Bora Öğütlüler   Bireysel Üye
724 Ertuğrul Gökçeli ZORGÜN İNŞAAT Bireysel Üye
725 Dönmez Çiftci DSİ 5. Böl. Müd. Bireysel Üye
726 Cemal Samur Geonet Müş. Müh. Bireysel Üye
727 Fuat Özmet ARS Geoteknik Müş. Bireysel Üye
728 Mustafa Öztürk E-Berk Makine Bireysel Üye
729 Orhan Esat İnanır Geogrup İnş. San. Ve Tic. AŞ. Bireysel Üye
730 Ufuk Çatalkaya Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
731 Berivan Yağız Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
732 Emine Hilal Aksu Gülermak YSE Ort. Bireysel Üye
733 Emirhan Selçuk Yüksel-Emay Adi Ort. Bireysel Üye
734 Burak Küçük   Bireysel Üye
735 Muhammet Taha Genç   Bireysel Üye
736 Mehmet Ali Sarıkaya   Bireysel Üye
737 Levent Ali Kılıçoğlu Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
738 Taylan Acılıoğlu Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
739 Şamil Şen İstanbul Üniversitesi Bireysel Üye
740 Sercan Baş Penatrade Bireysel Üye
741 Tarkan Sezgin E-Berk Makine Bireysel Üye
742 Davut Özmen Emon Yapı İnş. Bireysel Üye
743 Süleyman Can Aygüneş Emon Yapı İnş. Bireysel Üye
744 Gürhan Güneş Emon Yapı İnş. Bireysel Üye
745 Recep Bolat Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel Üye
746 Oğuz Erdir Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel Üye
747 A. Umut Özay Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Bireysel Üye
748 Sabri Koray Dikyar Ergünler İnş. Bireysel Üye
749 Burak Aydın ZORGÜN İNŞAAT Bireysel Üye
750 Dinçer Mete WSP / Parsons Brinckerhoff Bireysel Üye
751 Metin Bilgin Yüksel-Emay Adi Ort. Bireysel Üye
752 İrfan Serkan Binen Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
753 PENA (Sercan Baş) PENA KURUMSAL ÜYE
754 ATLAS BİR YAPI (İskender Köse) ATLAS 1 KURUMSAL ÜYE
755 AKDE KİMYA (Yusuf Akdemir) AKDE KİMYA KURUMSAL ÜYE
756 Kadir Tellioğlu Pena Bireysel Üye
757 Sertaç Akkaya Zorgün İnşaat Bireysel Üye
758 Özgür Aycil   Bireysel Üye
759 Yahya Kemal Kılınç E-Berk Makine Bireysel Üye
760 Sercan Yassı Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Bireysel Üye
761 Yıldıray Burnaz Fermanoğlu İnş. Bireysel Üye
762 Mustafa Subaşı Zorgün İnşaat Kişisel Üye
763 Buğrahan Tuncel Açılım İnşaat Kişisel Üye
764 SEZA İNŞAAT (Atakan Çetindağ) SEZA İNŞAAT San. Ve Tic. Ltd. Şti.  KURUMSAL ÜYE
765 GEONET  (Altay Ertin) GEONET MÜŞAVİRLİK  ve Mühendislik Ltd. Şti. KURUMSAL ÜYE
766 ATAN İNŞAAT(Nabi Atan) ATAN İNŞAAT  San. Ve Tic. Ltd. Şti.  KURUMSAL ÜYE
767 Süleyman Duman Emay Müş. Kişisel Üye
768 Sinem Esen Emay Müş. Kişisel Üye
769 Cansu Çolak Emay Müş. Kişisel Üye
770 Uğur Çelik Emay Müş. Kişisel Üye
771 İlker Karahan Emay Müş. Kişisel Üye
772 Hasan Anaç Emay Müş. Kişisel Üye
773 Aslıhan Yılmaz Emay Müş. Kişisel Üye
774 Ayhan Şafak Kaçar Albayrak İnş. Kişisel Üye
775 Mehmet Sonuç SBG-İDRS Suudi Arabistan Kişisel Üye
776 Yasemin Lopçu İzmir BB Kişisel Üye
777 Aykut Afyoncu İzmir BB Kişisel Üye
778 Ferdağ Tekin Çakmak İzmir BB Kişisel Üye
779 Gülay Uysal Akın İzmir BB Kişisel Üye
780 Ata Türkel İzmir BB Kişisel Üye
781 Orhan Yıldırım İzmir BB Kişisel Üye
782 Eylem Dikilikaya İzmir BB Kişisel Üye
783 Serkan Özhan İşgören Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Kişisel Üye
784 Y. Selim Özdemir Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Kişisel Üye
785 Yasin Kahraman Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Kişisel Üye
786 Selami Işık Yüksel Proje Kişisel Üye
787 Ahmet Mutluay İC İÇTAŞ San. Taah. AŞ Kişisel Üye
788 Fikret Mirzaoğlu TİTAN MAKİNE Kişisel Üye
789 Mehmet Emin Ünver TİTAN MAKİNE Kişisel Üye
790 Volkan Çiçek TİTAN MAKİNE Kişisel Üye
791 Murat Polat Dağcan İnş. A.Ş. Kişisel Üye
792 Yasin Ilıkça Dağcan İnş. A.Ş. Kişisel Üye
793 Ufuk Altıntaş K.Ö.CM Ortaklığı Kişisel Üye
794 Fatih Mimaroğlu K.Ö.CM Ortaklığı Kişisel Üye
795 Ahmet Asım Can Mardin Türkmin Madencilik Kişisel Üye
796 Gürkan Akar Özka İnşaat Kişisel Üye
797 Mustafa Zekeriya Önümlü EN-EZ İnşaat Kişisel Üye
798 Nazife Erarslan Adana Bilim ve Tek. Üniv. Kişisel Üye
799 Barış Hasançebi Hidrodizayn Kişisel Üye
800 Cengiz Furtana Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Kişisel Üye
801      
802 Fatih Dilber Projima Tünel İnş. Kişisel Üye
803 Okan Doğan Esen Madencilik Kişisel Üye
804 Erim Güçlü   Kişisel Üye
805 Mustafa Burak Okkerman   Kişisel Üye
806 ZORTAŞLAR İNŞ. (Mikail Zortaş) ZORTAŞLAR KURUMSAL ÜYE
807 Serhat Kaya Şenbay-Kolin-Kalyon DM Metro Kişisel Üye
808 Yunus Köstak Şenbay-Kolin-Kalyon DM Metro Kişisel Üye
809 Musa Çetin Şenbay-Kolin-Kalyon DM Metro Kişisel Üye
810 Yunus Emre Kavuran Şenbay-Kolin-Kalyon DM Metro Kişisel Üye
811 Mustafa Yapkaç DSİ Kişisel Üye
812 Kamer Taş KGM 15. Bölge Müd. Kişisel Üye
813 Engin Önder Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Kişisel Üye
814 TÜNSAN YAPI İnş. (Kemal Düzgün) TÜNSAN YAPI KURUMSAL ÜYE
815 Koray Koçyiğit Emay Müş. Kişisel Üye
816 Salih İslamoğlu Emay Müş. Kişisel Üye
817 Ümit Çakmak ÖZCE İNŞAAT Kişisel Üye
818 Zafer Başesgioğlu B. Ergünler Yol Yapı Ltd. Şti. Kişisel Üye
819 Ömer Faruk Gümrükçü CMA-OVİT Ort. Kişisel Üye
820 Deniz Göçen Cengiz İnş. San. Tic. A.Ş. Kişisel Üye
821 Mehmet Erdem Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Kişisel Üye
822 Seçkin Özdemir Türkcan Yapı Kişisel Üye
823 Yiğit Gençay Alsim Alarko Kişisel Üye
824 Volkan Güngör Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Kişisel Üye
825 Eyüpcan Dinçol Gülermak-Kolin-Kalyon Ort. Kişisel Üye
826 Ali Dağlı Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Kişisel Üye
827 Egemen On Adfa-Çalışkan-Cemiloğlu İnş. Ort. Kişisel Üye
828 Salih Dinçer Emay Müş. Kişisel Üye
829 Zafer Uğurlu TÜNSAN YAPI Kişisel Üye
830 Barış Demirci Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Kişisel Üye
831 Taner Kalakcı Şenbay-Kolin-Kalyon Metro Ort Kişisel Üye
832 Burak Eren Şenbay-Kolin-Kalyon Metro Ort Kişisel Üye
833 Serkan Önder Alsim Alarko Kişisel Üye
834 Numan Özal Doğan Makyol İnş. A.Ş. Kişisel Üye
835 Sait Selman Şeref Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Kişisel Üye
836 Ömer Işıldak Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Kişisel Üye
837 Mücahit Kartal K.Ö.CM Ortaklığı Kişisel Üye
838 Vahit Çetin K.Ö.CM Ortaklığı Kişisel Üye
839 Melih Kocagil Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Kişisel Üye
840 Hakan İşler Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Kişisel Üye
841 Mertcan Sarı Doğuş İnşaat ve Tic. A.Ş. Kişisel Üye
842 Mete Uğur Gülermak Kişisel Üye
843 İbrahim Halil Fincan Kalyon İnş. Kişisel Üye
844 Murat Gürgen Hilti Kişisel Üye
845 Ömer Patan   Kişisel Üye
846 Erdoğan Esgin STY İnş. Kişisel Üye
847 Sedat Demir K.Ö.C.M. Ortaklığı Kişisel Üye
848 Ali Dohman K.Ö.C.M. Ortaklığı Kişisel Üye
849 Razi Erdi Yılmaz Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Kişisel Üye
850 İbrahim İnanç Aşkan Soner Temel Mühendislik İnş.Tic.A.Ş. Kişisel Üye
851 Aybüke Sultan Gündoğdu ÖZCE İNŞAAT Kişisel Üye
852 Ayşe Ecehan Hanlıoğlu TCDD Kişisel Üye
853 M. Murat Hanlıoğlu Duyes Lmt. Şti. Kişisel Üye
854 Polisan Kimya (Ali Osman Koçak) POLİSAN Kimya KURUMSAL ÜYE
855 Mehmet Çığla Western Australian School of Mines Kişisel Üye
856 Hamit Doğan Aga Enerji A.Ş. Kişisel Üye
857 Mehmet Oğulcan Tunç Öğrenci (İTÜ) Kişisel Üye
858 Hasan Çatlakkaya Biskon yapı A.Ş. Kişisel Üye
859 Ezgi Algur Tezman Mühendislik Kişisel Üye
860 Soner Can Fugro-Sial Kişisel Üye
861 Yunus Emrah Halezeroğlu Aga Enerji A.Ş. Kişisel Üye
862 İrfan Çevik Sargın İnş. Kişisel Üye
863 Emrah Öztürk Kalyon-Kolin-Cengiz Ort. Kişisel Üye
864 Şahin Zerdeşt Aslan Şenbay-Kolin-Kalyon Metro Ort Kişisel Üye
865 Mehmet Ali Keleşoğlu Kolin-Kalyon-Şenbay Ort. Kişisel Üye
866 Ahmet Çimen ANT İnşaat Kişisel Üye
       
  Güncelleme Tarihi 6 Ekim 2017    

 

    DESTEKLEYENLER

    AYTEKİN İnş. End. ve Müh. A.Ş.

     

  • TBM DiGs 2017, Wuhan
  • Dünya Tünelcilik Kongresi, 2017, Norveç